تعبیر خواب با موضوع دزد و ناامنی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

شب 20 آبان تولدم بود و همان شب وقتی خوابیدم یک خواب بسیار ترسناک دیدم ، در خواب متوجه شدم که هیچ کس در خانه‌مان حضور نداشت و فهمیدم که یک شخص «ظاهرا یک انرژی خوار یا یک دزد» است در یک طبقه بالاتر از خانه‌مان حضور دارد.

سپس من ترسیده بودم و دیدم که لامپ طبقه بالاتر خانه روشن است و قطعا یکی آنجا حضور دارد من درب راه رو را باز کردم و از راه پله به سرعت پایین رفتم هیچ لامپی در مسیر فرار من وجود نداشت!

شخص انرژی خوار متوجه شد و اون هم دنبال من افتاد و من ترس داشتم که اون به من برسد و نذارد فرار کنم.

با هزار ترس و استرس درب پارکینگ را باز کردم و فرار کردم و همسایه هارا آگاه کردم ، در همین حین از خواب بیدار شدم...

تعبیر خواب

این فردی که ناامنی ایجاد کرده رو میشه نماد انرژی های منفی ای دونست که در دنیای ما وجود دارن و سعی دارن روی آرامش ذهن و فکر ما تاثیر بذارن. این انرژیا میتونن به صورت اخبار و تحلیل های افراطی و جانب دارانه، حرف هایی که حس ناامنی رو تداعی میکنن و یا هر محتوایی که با این انرژی همپوشانی داره ظاهر بشن.

حالت ایده آل این خواب میتونه این باشه که خونه امن باشه و کسی نتونه به شکل متجاوزانه واردش بشه. میشه اینطور تجسم کرد که اون خونه، محدوده ی امن ذهن شماست و بهتره اینقدر به لحاظ ذهنی هوشیار و قوی بشید که بتونید حس ناامنی رو از خودتون دور نگه دارید.

اگر این روزا حرف یا خبری شنیدید که بهتون حسای منفی مثل ناامنی و ترس رو داد، با دقت بررسی کنید ببینید انگیزه شون از انتشار همچین خبری چیه؟ ایده شون چیه؟ چه اشتباهایی ممکنه انجام بدن در نحوه ی صحبتشون؟ اینطوری ذات اون انرژی هرج و مرج طلب رو میتونید بشناسید و به لحاظ ذهنی از دستش خلاص بشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...