تعبیر خواب با موضوع پیرزن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

امشب دوتا خواب عجیب دیدم و گفتم صبح که بیدار شدم برای شما تعریف میکنم که متاسفانه یکیش یادم رفت نمی‌دونم چرا ... خیلی هم ناراحتم چون خواب مهمی بود اونی که از یادم رفت

خواب دومی این بود که در خواب یک پیر زن دیدم با لباس سنتی محلی منطقه‌ی خودمون ، پیر زن زیاد پیر نبود حول 50 تا 60 سال می بود و با رنگ لباس سبز روشن بود با یک کیف وسایل که هرجا می‌رفت با خودش می برد.

یادمه که من اون پیر زن رو اینور و اونور می‌بردم و بهش زیاد کمک میکردم تا یه دفعه رفت جایی

منم رفتم اونجا و نشستم

داشتم بهش نگا میکردم تا اونم منو دید

بعد اومد گفت خجالت نمی‌کشی نمیای دنبالم؟

منم خیلی ازش معذرت خواهی کردم و حتی فک کنم بوسش کردم و بغلش کردم

بعدش با خودم بردمش خونه خودمون

(پیرزن زیاد چهرش زیبا نبود)

تعبیر خواب

سلام وقتتون بخیر باشه. افراد پیر میتونن نماد قانونای نوشته و نانوشته ای باشن که درون ذهن ما قدرت گرفتن مخصوصا وقتی در دنیای خواب به شکل کاریزماتیک یا مهم یا دوست داشتنی یا ترسناک ظاهر میشن. هر چه نقششون در دنیای خواب مهم تر و پر رنگ تر باشه، اشاره به سنت هایی دارن که درون ذهن ما قدرتمند ترن.

حضور این خانوم پیر هم توی خواب شما یه حالت طلبکارانه داره. مخصوصا که میگید از چهره اش هم حس خوبی نگرفتید. البته این ملاک خوبی نیست. میتونیم فرض بگیریم این فرد نه مثبته نه منفی اما نباید با شما اونطور برخورد میکرد و اجازه میداد داوطلبانه کمکمش کنید.

حالا خودتون فکر کنید، چه الگوهای فکری یا قانونای نوشته و نانوشته ای هست که توی زندگی شما مثل این خانوم هستن؟ اگر میبینید یک عرفی وجود داره که بقیه میخوان شما رو ملزم به تبعیت ازش کنن بهتره اهمیت ندید. شاید عرفی باشه که براتون ناخوش آیند نیست اما مجبورم نیستید که تابعش باشید

در این مورد هم نیازی نیست نگران باشید. احساسای مهمی که تجربه میکنید معمولا بار ها و به شکل های مختلف تا زمانی که درگیرشون هستید در دنیای خواب ظاهر میشن. ما تو هر سیکل خواب تصاویر زیادی رو فراموش میکنیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...