تعبیر خواب با موضوع جمع کردن پول

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

دوست خوبم حقیقتش امروز عصر باز هم خواب عجیبی دیدم که مجبور شدم مزاحم شما بشم

اینبار در خواب دیدم که در حیاط مدرسه‌ای که قبلا در دوران راهنمایی خودم در آن درس می‌خواندم در گوشه‌ای از حیاط مدرسه پول های فراوانی پخش شده بود ...

دسته دسته پول هایی که اینور و آنور افتاده بودند و من و افراد دیگری تلاش داشتیم آن هارا جمع کنیم.

من خودم تونستم چند بسته پول جمع کنم و اون رو در جیبم قرار بدم ... (پول ها چک پنجاه تومانی و پنج هزار تومان بودند)

در همین حین بیدار شدم ...

تعبیر خواب

سلام وقتتون بخیر، مدرسه در مورد چالش ها یا فکرایی صحبت میکنه که ما خودمونو در معرضش قرار میدیم تا چیزای جدیدی یاد بگیریم یا تجربه ی بهتری از زندگی به دست بیاریم. محیط مدرسه توی خواب خیلی مهمه چون هر مدرسه ای ارزش موندن نداره. بعضی مدرسه ها بی معنی هستن و صرفا وقت ما رو میگیرن و عمر ما رو هدر میدن.

مثلا یه نفر میاد در واقعیت یه کتاب که محتواش براش مفید نیست یا حتی میتونه سمی باشه رو میخونه در حالی که میدونه میتونه انتخاب های بهتری داشته باشه که مناسب حال این روزاش هست. در این حالت ممکنه خواب مدرسه ای رو ببینه که محیط خوبی نداره یا از بودن درونش لذت نمیبره.

مدرسه ای که شما دیدید از این بابت براتون جالبه که درونش اسکناس وجود داره ولی ماهیت این اسکناسا مشخص نیست و وضعیت کمابیش مشکوکه. میدونید این مثل چه موقعیت هایی هست؟ مثلا توی یک سایت یا گروهی میریم که دارن یه سری تکنیک های درمانی یا شیوه های کسب درآمد رو یاد میدن ولی مشکوک هستن یا انگیزه شون برای ما چندان روشن نیست. این خواب کمابیش هشدار میده که مراقب باشید که کیا و چه افکاری دارن دست شما رو پر میکنن و ذهنتون ازشون تغذیه میکنه. ممکنه برخی از آدم هایی که این روزا میبینید و از حرفاشون استفاده میکنید واقعا قصد خوبی داشته باشن ولی ممکنه بعضی هاشون هم هدف جالبی نداشته باشن. این بخشش بر عهده ی شماست که بررسی کنید هر کدوم از ایده ها و حرفای به ظاهر خوبی که این روزا میشنوید، چه اخر و عاقبتی میتونن برای شما داشته باشن. از چیزای به ظاهر خوبی که ریشه و ماهیت شون مشخص نیست هم بهتره که به راحتی استفاده نکنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...