تعبیر خواب صدای ضبط شده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب صدای ثبت شده

تعبیر خواب صدای ضبط شده

ممکنه در عالم خواب ببینید که فردی صدای ضبط شده ی خودش رو برای شما ارسال کرده. این صدا ممکنه در قالب فرم های صوتی مختلف و از راه های مختلفی به دست شما برسه. موضوعی که توی این مطلب به بررسیش مشغول میشیم خوده صدای ضبط شده و علت ظاهر شدن این سمبل در دنیای خواب و رویا هست.

صداهای ضبط شده یکجور سند مادام العمر هستن که تصویر یک لحظه از زندگی یک فرد رو در قالب یک فایل صوتی ثبت میکنه. یعنی ما به کمک یک فایل صوتی میتونیم بخشی از حرف ها و افکار و احساسات یک فرد رو متوجه بشیم. این موضوع بسیار جالبه که ما آدم ها قادر به ثبت طولانی مدت آثار زندگی و رفتار موجودات هستیم. یکی از تفاوت های عمده ی ما با حیوانات و گیاهان همینه که ما میتونیم خاطرات زیادی رو در قالب اشیای فیزیکی و قابل اثبات به ثبت برسونیم. به علت اینکه ما قدرت ساختن و خلاقیت بالایی داریم. ما ابزار هایی رو برای این کار طراحی کردیم و یا این ابزار ها رو به نحوی تهیه کردیم و توانایی داریم که ازشون استفاده کنیم. اما به طور مثال یک گربه نمیتونه کامپیوتر رو روشن کنه و صدای خودش رو ضبط کنه.

در دنیای خواب هم ما آدم ها به کمک اشیا و کارهای پیچیده به توانایی های ذهنی و سطح خلاقیت خودمون پی میبریم. در واقع اون فایل صوتی ای که در عالم خواب میشنوید لزوما به این معنی نیست که قراره یک نفر برای شما یک فایل صوتی ارسال کنه. اما میتونه به این معنی باشه که بنا هست یک انرژی یا احساس خاص رو به شیوه ای پیچیده تر یا خلاقانه دریافت کنید و لازمه در مقابلش واکنش مناسبی هم نشون ندید یا حتی بی توجه باشید. مخصوصا اگر در عالم خواب دیدید که فرد یا افرادی که با شما دشمنی دارن و به وضوح از شما متنفر هستن، اقدام به ارسال یک فایل صوتی کردن که احساسات بسیار بدی رو برای شما ایجاد میکنه. مثلا به شما توهین کردن یا انتقاد های تند و تیزی رو بیان کردن.

در دنیای واقعی هم ممکنه به شکل های مختلفی در معرض دریافت پیام ها و احساسات منفی قرار بگیریم. به طور مثال نشستیم و کار میکنیم اما یک علامت یا اتفاق باعث میشه تا به گذشته پرت بشیم و به یاد بیاریم که دیگران چه بلاهایی به سر ما آوردن و نتونیم این فکر رو کنترل کنیم چون ایده ی اون فکر به شکل قدرتمند و مستندی در ذهن ما کاشته شده. آدم ها با توجه به هوش بالایی که دارن میتونن به شکل خلاقانه تر و زیرکانه تری هم در حق همدیگه بدی کنن. طوری که قربانی با موضوعات بسیار ساده ای مجددا به یاد گذشته و خاطره ی بدش بیوفته. اما شما میتونید قدرتمند تر از این سوژه های منفی بشید و اجازه ندید که این احساسات منفی که درست مثل فایل های ضبط شده ارسال میشن، حال شما رو بیشتر از این خراب کنن.

فرض کنید در دنیای واقعی یک صدا یا حرف ناخوش آیند و منفی رو میشنوید. بهترین کار اینه که از اون محیط به صورت فیزیکی فاصله بگیرید یا لایه ای بین خودتون و این محیط ایجاد کنید. به طور مثال خیلی ها به کمک هدفون و هنزفری مشغول شنیدن موسیقی میشن که خب این خودش یک عمل ابتکاری و بسیار مفیده.

اما زمانی که افکار منفی به ذهن شما میان و مثل فایل صوتی سرسام آوری تکرار میشن، باید بتونید به لحاظ ذهنی ازش فاصله بگیرید و اصلاحا فکر خودتون رو به جای دورتری پرت کنید. افرادی که به انجام کارهای هنری و خلاقانه عادت دارن، توی این موضوع میتونن مهارت بیشتری هم داشته باشن. اونها مثل ورزشکارای ذهنی بسیار ماهری هستن که در اولین فرصت از محل حضور احساس منفی فاصله میگیرن و به وضعیتی میرن که احساس مثبت تری داشته باشن. برخی از افراد علاوه بر هنر ممکنه از تکنیک های مراقبه یا عبادت یا انجام ورزش برای رهایی از احساسات ذهنی ناخوش آیند استفاده کنن. به هر صورت شما انسانی خلاق و بسیار باهوش هستید و میتونید از تمام امکاناتی که در اختیارتون هست برای تغییر موقعیت خودتون استفاده کنید.

اما خوابی با موضوع صدای ضبط شده همیشه هم خواب منفی و هشدار آمیزی نیست. ممکنه در عالم خواب، یک صدای خوشایند و خوشحال کننده رو بشنوید. به طور مثال خبر خوبی برای شما ارسال بشه یا صدای فرد مورد علاقه تون رو بشنوید. این خواب نماد انرژی و احساس مثبتی هست که میتونید در معرضش قرار بگیرید و خودتون رو به لحاظ روحی و روانی تقویت کنید. ما همیشه به تقویت کننده ها برای پیشبرد داستان زندگیمون نیاز داریم و نباید از اون ها غافل بشیم. با دیدن همچین خوابی توجه کنید که چه کار یا فکری به شما احساس خوشایندی میده. به طور مثال صحبت با یک دوست یا معاشرت با معشوق یا انجام اعمال معنوی و خیر خواهانه ممکنه برای شما درست مثل یک صدای ضبط شده ی خوشایند عمل کنه. پس چنین کارهایی رو با دقت ادامه بدید و ازشون نهایت استفاده رو ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...