تعبیر خواب کیک و شیرینی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کیک و شیرینی

تعبیر خواب کیک و شیرینی

کیک و شیرینی میتونن در عالم خواب به عنوان خوراکی هایی بسیار وسوسه کننده و جالب ظاهر بشن. گرچه ممکنه این خواب رو به شکل های دیگه ای هم ببینیم. مثلا احساس کنیم که از خوردن کیک و شیرینی لذت نمیبریم یا برامون مزه ی ناخوش آیندی دارن. به هر صورت این مطلب قراره در مورد این سمبل صحبت کنه.

در دنیای واقعی، خوراکی های شیرین ممکنه برای برخی از ما بسیار خوشایند باشن. برخی از افراد ممکنه یکجور افراط و اعتیاد بیمارگونه به مصرف شیرینی داشته باشن. ما میدونیم که مصرف زیاد این قبیل خوراکی ها کار سالمی نیست و میتونه مشکلات زیادی رو برای انسان ایجاد کنه. اینطور خواب ها زمانی هشدار آمیز میشن که ببینید به شکل افراطی یا بیمارگونه مشغول خوردن خوراکی های شیرین هستید. شیرینی میتونه نماد احساسات خوب و ساده ی زندگی باشه اما برای برخی از ما اعتیاد آور میشن یا ترس داریم که دیگه نتونیم در روز ها یا سال های آینده این احساسات شیرین رو تجربه کنیم. به طور مثال یک نفر به شکل بیمارگونه ای مشغول بازی های ویدیویی یا معاشرت های دوستانه و تفریحی میشه چون حس میکنه ممکنه به زودی مشکلی پیش بیاد و دیگه همچین تفریحاتی براش فراهم نشه یا به هر دلیلی از آینده ناامید هست و صرفا دوست داره امروزش رو به شکل افراطی خوشحال باشه.

اینطور مواقع فرد میدونه که پرداختن زیاد به برخی تفریحات میتونه براش مشکل آفرین باشه و از برخی کارهای مهم زندگیش جا بمونه اما کم کم به اون کار سرگرم کننده اعتیاد پیدا میکنه و رسیدن به کارها و وظایف مهم زندگی براش بی اهمیت میشه. در این حالت ممکنه در عالم خواب ببینه که به شکل افراطی مشغول خوردن خوراکی های شیرینه یا حرص و طمع خاصی برای به دست آوردن این قبیل خوراکی ها داره.

این خواب از شما میخواد که علت ترس و ناامیدی خودتون از آینده رو درک کنید و اجازه ندید که این احساسات منفی باعث بشه تا خوشحالی خودتون رو در اعمال افراطی و زیان بار پیدا کنید. خوابی با موضوع شیرینی و کیک ممکنه توسط افرادی دیده بشه که در واقعیت علاقه ای هم به خوراکی های شیرین ندارن. در واقع این خواب داره در مورد یک سری احساسات صحبت میکنه و اون احساسات رو به خوراکی های شیرین تشبیه میکنه.

حالا میتونید با این توضیحات حدس بزنید که چطور میشه خواب هایی که شیرینی به عنوان یک انرژی مثبت ظاهر میشه رو تعبیر و تفسیر کرد. هر زمان که یک تجربه شیرین و خاص به زندگی ما بیاد، چه بسا اغلب این تجارب ممکنه صرفا جنبه معنوی یا روانی داشته باشن اما درون ما احساس بسیار مثبتی رو ایجاد میکنن که طعم شیرینش میتونه تا مدت ها با ما بمونه. این قبیل تجارب میتونن خودشون رو در قالب خواب هایی با موضوع شیرینی و کیک نشون بدن. اگر تم این خواب ها به اندازه ی کافی مثبت و روشن باشه مثل خواب هایی که در مورد افراد قابل اعتماد و خوشایند زندگیتون میبینید، میتونه به معنی باشه که بهتره قدر این تجارب و احساسات شیرین رو بدونید و از درس هایی که درون این اتفاقات هست نهایت استفاده رو ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...