تعبیر خواب بازی های موبایلی و کامپیوتری

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بازی های موبایلی و کامپیوتری

تعبیر خواب بازی موبایلی

این مطلب در مورد بازی های ساده یا سرگرم کننده ایه که به کمک دستگاه هایی مثل موبایل یا کامپیوتر یا گجت های کوچک باعث سرگرم شدن ما میشن.

ممکنه در عالم خواب ببینید که برای گذران وقت و یا از روی کنجکاوی، مشغول انجام یه بازی موبایلی هستید. این بازی ممکنه به بازی هایی که در واقعیت به سراغشون میرید شباهت داشته باشن یا ممکنه بازی هایی باشن که تا بحال اونها رو تجربه نکردید.

بازی ها در دنیای خواب ظاهر میشن تا در مورد نحوه سرگرم شدن فکر ما صحبت کنن. اونها در حالت عادی نه سمبل هایی مثبت هستی و نه منفی به حساب میان. بلکه بسته به موقعیت و تجربه ای که در حین خواب به دست میارید قابل تفسیر هستن.

به طور مثال اگر در عالم خواب ببینید که ویژگی های ظاهری یک بازی مثل گرافیک و اتفاقاتی که در طول بازی میوفته بسیار زیبا و سرگرم کننده است اما کد ها یا عادت ها یا خواسته هایی منفی رو درون خودش پنهان کرده، این خواب یک هشدار به حساب میاد در مورد فکرا و رفتارهای به ظاهر زیبا یا خوشایندی که در واقعیت توجه شما رو جلب کرده ولی اصلا سالم نیست و بهتره هر چه زود تر ازشون دست بکشید. به طور مثال وارد جمعی یا گروهی میشیم که اغلب در مورد چیزهای کیوت یا خواننده ها و هنرمندانی جذاب صحبت میکنن اما در واقع به عادت های بدی دچار شدن و ما هم ناخودآگاه و ناخواسته داریم از این جمع تاثیر میپذیریم. شما میتونید از همین الان عاقبت دچار شدن به همچین عادت هایی رو ببینید و در صورتی که همچین مسیری رو ادامه بدید، باید مسئولیت هاشو هم بپذیرید.

وقتی هشداری به این شکل رو در عالم خواب میبینید به این معنیه که شما ذاتا نسبت به عاقبت یک رفتار یا تصمیم اگاه هستید و نباید با سهل انگاری یا ترس، اجازه بدید که یک فکر یا احساس یا عادت منفی به زندگی شما راه پیدا کنه.

اما خواب هایی با موضوع بازی های موبایلی چه مواقعی مثبت هستن؟

بازی ها لازمه که در عین سرگرم کننده بودن یک بار آموزشی داشته باشن یا حداقل یک عادت منفی رو ایجاد نکنن. اگر یک بازی ما رو معتاد کنه یا بیهوده ساعت ها از وقت ما رو هدر بده بدون اینکه تاثیر چندان مثبتی روی زندگی ما بذاره یعنی اون بازی مثبت نیست. گاهی اوقات ما به لحاظ فکری درگیر آدم ها یا طرز فکر هایی میشیم که برامون در نگاه اول جالب هستن اما در ادامه باید با فکر و منطق خودمون به این نتیجه برسیم که این موضوع چقدر برای ما مفیده و اگر سودی که به لحاظ معنوی یا مادی برای ما داره بسیار کمتر از وقت و انرژی ای هست که براش در نظر گرفتیم، پس بهتره کنارش بذاریم. این موضوع در مورد سریال هایی که دنبال میکنیم، کتاب هایی که میخونیم یا گروه های دوستی ای که درونشون عضویت داریم صدق میکنه و ممکنه به مناسبت هر کدوم از این فعالیت ها، خوابی با موضوع بازی های موبایلی ببینید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...