تعبیر خواب با موضوع عروسک

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب با موضوع عروسک

تعبیر خواب عروسک

این مطلب در مورد مواقعی هست که یک اسباب بازی، عروسک یا وسیله ای جالب و سرگرم کننده رو در عالم خواب میبینید. عروسک ها اشیایی وسوسه کننده هستن بخصوص اگر ظاهری معصوم و رویایی داشته باشن. اونها در مورد مسائلی صحبت میکنن که در واقعیت توجه ما رو جلب کردن و سعی دارن که ما رو به سمت خودشون جلب کنن. بخصوص اگر این چیزهای سرگرم کننده رو به رنگ صورتی ببینید، بهتره بدونید که رنگ صورتی یک رنگ بسیار جذب کننده است که میتونه حسی از سرگرم کننده و ایمن بودن رو ایجاد کنه. اما خواب هایی که در این مورد میبینیم رو بهتره با دقت زیادی مرور کنیم.

اگر در عالم خواب ببینید که عروسکی جدید و غریبه که مشخص نیست چه کسی خریدش و از کجا اومده در اتاق شماست و توجه شما رو جلب کرده، بهتره که با دقت بیشتری به مسائلی که این روز ها در دنیای واقعی سعی دارن توجه شما رو به خودشون جلب کنن توجه کنید. استفاده از عروسک ها میتونه در ما نوعی احساس وابستگی و علاقه ایجاد کنه. در صورتی که کودک درون ما جذب یک اسباب بازی بشه ممکنه وقت زیادی رو صرف سرگرم شدن با عروسک کنیم.

هر چند ما با بالا رفتن سنمون عملا با عروسک های کیوت و کودکانه سر و کاری نخواهیم داشت و ولی هنوز هم مسائلی در اطراف ما هستن که مثل عروسک های کودکانه سعی دارن توجه ما رو به خودشون جلب کنن. این مسائل ممکنه هیچ نمود فیزیکی ای نداشته باشن. مثلا فکر یا آرزوی یک موقعیت یا مشغول شدن به کار یا افرادی که مثل عروسک های کودکانه ظاهر جالبی دارن. ببینید پشت این ایده های سرگرم کننده چه هدفی وجود داره و اطمینان پیدا کنید که طرف مقابل قصد سو استفاده از شما رو نداشته باشه. بخصوص اگر در عالم خواب به میزان زیادی جذب یک عروسک شدید و احساس کردید که برای شما ارزش بسیار زیادی داره.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...