تعبیر خواب رژ لب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه
تعبیر خواب رژ لب

تعبیر خواب رژ لب

ممکنه در عالم خواب ببینید که یک سری رژ لب با رنگ های مختلف در اختیار شما قرار گرفته یا رژ لب بسیار زیبایی هدیه میگیرید یا خریداری میکنید. رژ لب وسیله ای برای افزایش زیبایی و جذابیت لب هست. این سمبل وقتی که در عالم خواب ظاهر میشه، میتونه نماد اون توانایی هایی باشه که تا حدی در شکل دادن وجهه اجتماعی ما تاثیر گذاره و باعث میشه کلام و افکار ما، بیشتر توجه دیگران رو جلب کنه. به هر صورت این خواب همیشه مفهوم مثبتی نداره و میتونه به صورت هشدار امیز هم ظاهر بشه. چون وسایل آرایش صرفا یک لایه پوشاننده هستن و زیبایی درست میکنن اما بودنشون لزوما به معنی داشتن بدن یا درون زیبایی نیست. وسایل ارایش میتونن به شکل وسوسه کننده و تاثیرگذاری ساخته بشن اما حین استفاده واقعا به ما ماهیت زیبایی نمیبخشن و صرفا روی ظاهر ما تاثیر دارن.
ما افراد زیادی رو با ظاهر و کلام و رفتار خوب در جامعه میبینیم که قصد خوبی ندارن و دیگران رو فریب میدن. همونطور که یه نفر میتونه با پوست بسیار آسیب دیده، به نحوی آرایش کنه که دیگران رو به شدت تحت تاثیر زیبایی خودش قرار بده. این خواب هم از شما میخواد که متوجه این تناقضات و نقاب های مختلف باشید.
به طور مثال ممکنه اخیرا مشغول خوندن کتابی باشید که نوع نویسندگی و محتوایی که نوشته شده، شما رو تحت تاثیر قرار داده و باعث شده که نسبت به نویسنده حس خوبی پیدا کنید اما در واقع چیزهایی که تا الان توجه شما رو جلب کردن، صرفا پوسته حقیقت وجودی اون فرد باشن و کتابش با هدفی کاملا منفی و مخرب و سودجویانه نوشته شده باشه. تشخیص چنین مسايلی ممکنه گاها سخت باشه اما شما میتونید به این درجه از زیرکی و آگاهی برسید که ذات این مسايل رو درک کنید و هر بار که کتابی یا فردی یا ایده ای سعی در فریب دادن شما داشته باشه، با بررسی و دقت زیاد، ذات واقعیش رو ببینید و به راحتی اعتماد نکنید.
همچنین خوابی با موضوع لوازم آرایشی میخواد بهتون بگه که ما نمیتونیم کمبود ها و ضعف خودمون رو به طور دائم بپوشونیم و بهتره از این توانایی وجهه سازی برای آسیب رسوندن به دیگران یا سو استفاده ازشون بهره نبریم. چون دیر یا زود این نقاب از روی چهره ی ما میوفته و ممکنه به دردسر بیوفتیم. یعنی اینکه ما در مقابل وجهه ای که از خودمون نشون میدیم لازمه که مسئولیت پذیر باشیم و دیگران رو احمق فرض نکنیم. این کاری هست که انسان های زیادی برای رسیدن به منفعت اقتصادی مشغول انجام دادنش هستن. به طور مثال با ظاهر و حرف های خوبی مشتری هایی برای خودشون پیدا میکنن اما کالا ها یا خدمات بدی رو ارائه میدن و رسما از انسان ها دزدی میکنن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...