تعبیر خواب وسایل آرایشی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه
تعبیر خواب وسایل آرایشی

تعبیر خواب وسایل آرایشی

ممکنه در عالم خواب ببینید که برای خرید یه سری وسایل آرایشی به شهر رفتید یا فردی به شما وسایل آرایشی هدیه میده. این خواب ها معمولا به میزان توجه شما روی وجهه اجتماعی و ایده هایی که برای بهبود این وجهه به کار میگیرید اشاره داره. وجهه اجتماعی یه پوسته نازک از شخصیت ماست که میشه با طراحی جالبش، آدم ها رو بسیار تحت تاثیر قرار داد. اما حقیقت اینه که آدم های زیادی هستن که از این پوسته برای فریب دادن دیگران استفاده میکنن. وسایل آرایش سعی دارن به شما درس هایی در مورد وجهه اجتماعی و نحو طراحیش یاد بدن.

اول اینکه شما باید بدونید افراط در پرداختن به طراحی وجهه اجتماعی زیاد خوب نیس. این کار مثل این میمونه که یک فرد که نیاز به غذا یا محل استراحت داره بیاد تمام پول و انرژیش رو صرف خرید وسایل آرایشی و جراحی های زیبایی کنه. قطعا همچین انتخابی باعث تعجب میشه. همچنین وسایل آرایشی میتونن برای برخی از ما بسیار وسوسه کننده و وسیله ای برای کسب محبوبیت در یک شرایط کاملا رقابتی باشن. به طور مثال اگر در عالم خواب ببینید که یه سری وسایل آرایش پیش روی شما هستند و با حرص و علاقه زیاد مشغول استفاده کردن ازشون یا نگاه کردن بهشون هستید، بدون این که از محتواش و تاثیری که میتونه روی پوست داشته باشه بی اطلاع باشید، این خواب میتونه یه هشدار باشه در مورد اینکه به هر ایده و سرگرمی ای به راحتی اعتماد نکنید. گاهی حتی اعتیاد به یه بازی موبایلی ساده میتونه نگاه ما رو به دنیا عوض کنه ولی نه لزوما در جهت مثبت. یا میتونه شکل روزمره و شیوه تعامل ما با دیگران رو متحول کنه. مثلا باعث بشه که از شغل یا معاشرت با دوستانمون جا بمونیم.

ممکنه در عالم خواب به وضوح ببینید که یه ماده آرایشی یا بهداشتی، به بدن شما آسیب میزنه یا تبدیل به ماده ای مخرب و چندش اور میشه. این خواب به شما هشدار میده که ذات عادت ها و افکار منفی ای که اخیرا از کتابا یا سرگرمی های اطرافتون جذب کردید رو بشناسید و از طرز فکرا و آدما یا کتابایی که براتون مخرب هستن برای طراحی زندگیتون استفاده نکنید چون برخی از اون ها خیرخواهانه نیستن و میتونن بهتون به لحاظ فکری و روانی آسیب بزنن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...