تعبیر خواب داستان ارباب حلقه ها

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه
تعبیر خواب داستان ارباب حلقه ها

تعبیر خواب داستان ارباب حلقه ها

اصرار بخصوصی دارم در مورد اینکه بارها به شما یاداور بشم که دیدن فیلم ها، بازیگران و سریال ها یک پدیده ی کاملا طبیعی هست و همچین خواب هایی هم میتونن معنا و مفهوم جالبی داشته باشن. اینکه شما بازیگران سریال های تلویزیونی یا انیمه رو میبینید به این معنی نیست که ذهن شما بازیش گرفته یا خواب شما بی معنیه.
کاراکتر های درون یک فیلم دارای ویژگی های مثبت و منفی خاص خودشون هستن که در فیلم های تخیلی یا طنز، این ویژگی ها ممکنه بولد تر هم بشن. توی این مطلب برای نمونه به تعبیر خوابی با موضوع فیلم ارباب حلقه ها مشغول میشیم. ارباب حلقه ها داستان نجات دنیا از نیرو ها و خواسته های شرورانه است. این فیلم رو ممکنه با شکل های مختلفی در عالم خواب ببینید. ممکنه در عالم خواب، داستانی با کاراکتر های فیلم ارباب حلقه ها اما با خط داستانی متفاوت ببینید. در این حالت، داستانی که در عالم خواب دیدید، و ویژگی های شخصیتی کاراکتر ها رو بررسی کنید. ببینید که این داستان چه درس عبرتی داشته. از شخصیت ها چه درسی میشه گرفت؟
به طور مثال اگر در عالم خواب، شخصیت آقای فرودو رو دیدید، توجه کنید که این شخصیت چه ویژگی های مثبت و منفی ای داشت و چطور برای رسیدن به هدف خودش مبارزه کرد. شما در این برهه از زندگی، شباهتی به این داستان و شخصیت دارید که میتونه به شما کمک کنه اشتباهات خودتون رو بشناسید و تصمیمات بهتری بگیرید. همچنین این خواب میتونه به شما کمک کنه که نقاط قوت خودتون رو بشناسید.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد و فوق العاده فرودو و دوستش جناب سم، تحمل زیاد و قدرت روانی بسیار بالاشون بود. این ویژگی ای بود که بهشون کمک کرد مغلوب ترس و شرارت نشن و بتونن اون حلقه بسیار قدرت مند رو تا پایان حمل کنن.
زندگی واقعی ما هم مشکلات زیادی میتونه داشته باشه و یک روان قدرتمند ارتباطی با قدرت بدنی و ظاهر شما نداره. فرودو موجود کوتاه قامت و با ظاهر معمولی اما با قلبی بسیار بزرگ بود. اون قدرت های جادویی بخصوصی نداشت و فرد جوانی هم به حساب می اومد. حتی قدرت مبارزه چندانی هم نداشت. اما به لحاظ روانی بسیار قدرتمند بود و قلب بزرگی داشت. حالا شما ببینید که این شخصیت چطور میتونه برای ما الهام بخش باشه تا مشکلات زندگی واقعی پشت سر بذاریم.
در داستان ها و کتاب های ما آدم ها، راه های رسیدن به سعادت و احساسات خوب بار ها ذکر شده و بسیاری از اصول خوب زندگی کردن رو ما از بچگی میدونیم اما به کار گیری این ایده های خوب هست که گاها برای ما دشوار میشه. این موضوع اصطلاحا ویژگی ایمان نامیده میشه که ما در اینجا بهش قدرت و آمادگی روانی میگیم.
شما میتونید به روشی مشابه به تفسیر خواب هایی بپردازید که در مورد فیلم ارباب حلقه ها یا هر سریال و فیلم و کتاب داستانی دیدید. این کار ممکنه در ابتدا دشوار به نظر برسه ولی هر بار برای شما جالب تر خواهد شد که ببینید چطور ذهن شما از داستان ها الهام میگیره تا شما رو به سمت جالب ترین و بهینه ترین تصمیمات هدایت کنه.

  • یوسف عموری

    یوسف عموری

    • ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۰۴:۵۹:۰۹

    خواب دیدم سائورون و مورگث دست به یکی کردن میخوان منو بکشن تعبیرش چیه😂😂