تعبیر خواب سیستم فاضلاب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه
تعبیر خواب سیستم فاضلاب

تعبیر خواب سیستم فاضلاب شهری

آب در تعبیر خواب روانشناسی نماد حوزه ناخودآگاه و انرژی سیال ذهن ما هست که کمک میکنه از افکار و ایده های مختلفی که داریم استفاده کنیم و اونها به ثمر برسونیم. همونطور که در دنیای واقعی، زندگی ما تا حد بسیار زیادی به آب وابسته است. سیستم فاضلاب شهری از پسمانده ی استفاده ی روزمره ی ما از آب و بسیاری از مواد دیگه پر شده و محیط سالمی برای زندگی نیست. ما لازمه این بخش از پسمانده ها رو به شکل منطقی و صحیحی هدایت کنیم که به زندگی و طبیعت ما آسیبی نزنه و انرژی های مفید سیاره ی ما رو هدر نده.
خوابی در مورد سیستم فاضلاب شهری، درس های زیادی در مورد نحوه استفاده از انرژی درونی به ما یاد میده. من جمله اینکه از ما میخواد انرژی ها و احساسات منفی رو درون خودمون تلمبار نکنیم و بیشتر به فکر سلامت روانی مون باشیم. قسمت هایی از روان و فکر که انباشته از احساسات منفیه، نقطه ضعف های زیادی رو در اختیار مهاجمین قرار میدن. هر چقدر هم که در پنهان سازی این بخش از احساساتمون تلاش کنیم باز هم ممکنه مورد سو استفاده قرار بگیره و لونه آلودگی های فکری با منشا بیرونی بشه. به طور مثال بسیاری از تبلیغات و ایده هایی که از طریق رسانه منتشر میشه، نقطه ضعف ها و احساسات منفی ما انسان ها رو هدف قرار داده تا از این طریق مورد بهره برداری قرار بگیریم. به طور مثال در حالت عادی میتونستیم نسبت به پدیده چاقی یا کم مو بودن کاملا بی تفاوت باشیم اما حالا این موضوع تبدیل شده به منبع کسب درآمد بسیاری از شرکت های داروسازی و بنگاه های سودآور دیگه.
ممکنه در عالم خواب ببینید که در سیستم فاضلاب شهری مشغول مبارزه با موجودات مهاجم هستید یا به دنبال چیزی میگردید یا برای فرار از یک مشکل به این بخش فرار کردید. از این به بعد میدونید که این سیستم نماد کدوم بخش از احساسات و افکار شماست و لازمه در موردش چطور رفتار کنید. همه ی ما ممکنه احساسات منفی تولید و درون ذهنمون تلمبار کنیم. مواجهه با مشکلات و چالش های زندگی ما رو گاها دچار احساسات منفی میکنه اما مهمه که اجازه ندیم این موضوع برای ما دردسر بیشتری ایجاد کنه. لازمه مراقب سلامت روانیمون باشیم و هر چند وقت یکبار، افکار و روحیات خودمون رو پاکسازی کنیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...