تعبیر خواب غذای آلوده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب غذای آلوده

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب غذای آلوده به عنوان یک سمبل مرتبط با خوراکی ها می پردازیم. خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل خوراکی های فکری ای می باشند که از دنیای اطراف خود دریافت می کنیم. به طور مثال کتابی که می خوانید نوعی خوراکی فکری و روانی را برای شما به ارمغان می آورد. زمانی که با دوستان خود صحبت می کنید و نظر آن ها را درباره ی مسائل مختلف جویا می شوید در واقع خوراکی های فکری و روانی مختلفی را دریافت می کنید. حال چه می شود اگر در خواب خود نوعی غذای آلوده را مشاهده کنیم؟ تمام خوراکی های فکری ای که از محیط اطراف خود و با کار های مختلف به دست می آوریم لزوما خوراکی های مثبت و مفیدی نیستند.

به طور مثال معاشرت با انسان هایی که افکار و عقاید ناسالمی دارند می تواند بر روح و روان شما تاثیر گذاشته و سلامت شما را به خطر اندازد یا این عادت را در شما ایجاد کند که از احساسات منفی تغذیه کنید. به طور مثال یک موسیقی نامناسب مانند یک خوراکی آلوده است که اگر ناآگاهانه از آن تغذیه کنید جزئی از روان و احساسات درونی شما خواهد شد و بسته به محتوایی که دارد می تواند سلامت روانی شما را به خطر اندازد.

تعبیر خواب غذای آلوده

خواب هایی با موضوع خوراکی ها سعی دارند ما را در مورد خوراکی ها و احساساتی که از آن ها تاثیر می پذیریم اگاه کنند چرا که احساسی که بیشتر از آن تغذیه کنیم، احساس غالب بر ما را خواهد ساخت.

احساسی که بر ما غالب است تعیین کننده ی سطح فرکانس و سرنوشت ما خواهد بود. به این ترتیب شما با دقت در مورد احساساتی که در حال پرورش آن ها در درون خود هستید می توانید مسیر جدیدی را پیش روی خود ایجاد کنید و سرنوشت خود را عوض کنید.

با دیدن خوابی با موضوع غذای آلوده، به افکار و احساساتی که این روز ها و در دنیای واقعی در معرض آن ها هستید توجه کنید. اخبار بد، انسان هایی با طرز فکر آلوده، موقعیت ها و جمع های نامناسب را آگاهانه از حوزه ی تاثیر پذیری خود دور کنید و اجازه ندهید که روان شما را آلوده کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...