تعبیر خواب غذا دادن به حیوانات

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب غذا دادن به حیوانات

حیواناتی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل غرایز درونی ما می باشند. حیوانات را اساتید طبیعت می دانند چرا که هر یک از آن ها می توانند تشریح کننده ی یکی از غرایز موجود در ساختار پیچیده ی بشر باشند، و با دقت در رفتار و طبیعت حیوانات می توانیم به شناختی از درونیات و ژنتیک پیچیده ی انسان برسیم.

از همین جهت، سمبل حیوانات در خواب و رویابینی، از اهمیت زیادی برخوردار است. از طرفی غذا سمبل غذای فکری یا انرژی تقویتی مورد نیاز است که موجب تقویت و بروز رفتار های خاص می شود. اگر در خواب غذای مناسب و سالمی مشاهده کنید، به این معناست که در حال رساندن غذای مناسب به افکار و درونیات خود هستید، اگر در حال دیدن غذای نامناسب یا غذایی که دارای ایراد است باشید، یعنی در تقویت قدرت های درونی خود دچار مشکل شده اید.

همان طور که جسم فیزیکی ما برای زنده ماندن نیاز به انرژی موجود در خوراکی ها دارد، روان ما نیز به وسیله ی خوراک فکری تغذیه می شود. تمام اطلاعاتی که در طول روز از طریق مشاهده و مطالعه دریافت می کنید، خوراک فکری محسوب می شوند. موسیقی ای که گوش می دهید بر روان شما تاثیر گذار خواهد بود.

برای تفسیر چنین خوابی، در ابتدا توجه کنید که حیوان مذکور سمبل کدام دسته از غرایز درونی انسان می باشد؟ غرایز به خودی خود بد نیستند. آن ها نماد قدرت های درونی ما می باشند، اما اگر آن ها را به درستی مدیریت و کنترل نکنیم، باعث بروز رفتار ها یا احساسات مخرب خواهند شد.

اگر در خواب خود، حین رساندن غذا به یک حیوان دچار مشکل شوید به این معناست که در درک بخشی از نیاز های روانی خود در رابطه با آن غریزه ی خاص دچار مشکل شده اید و لازم است نحوه ی نگرش خود درباره ی آن غریزه ی بخصوص را به صورت آگاهانه مورد بازنگری قرار دهید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...