رمان بازگشت به لموریا 3| پست 182

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

خواب بعدی هم در مورد تارسک بود که داشت برام خط و نشون می کشید و می خواست مجبورم کنه برم براش کار کنم و بذارم ازم سو استفاده کنه، که حین این خواب بهش می خندیدم و فقط منتظر بودم باهام درگیر شه تا حسابشو برسم اما مشخص بود چیزی داره مانع حمله کردن اش میشه و می دونست که این کار براش عواقت داره.

توی خواب به تارسک می گفتم: اگه پشت گوش ات رو دیدی، منو هم می بینی که بیام و برات کار کنم.

خدا رو شکر از این سلسله خواب های مریض هم بیدار شدم و دنیای واقعی اینطور نیست. من اینجام، توی یک اتاق زیبا، در حالی که وسایل نقاشیم کنارم هستن، صدای پرنده ها رو می شنوم و جلد کتاب جدیدم طراحی شده و از دیدن اش خیلی خوشحالم. می تونم بگم این زیبا ترین جلدیه که تا حالا برای کتابام طراحی شده.

دیروز یه تحقیق ساده ای توی سایت گوگل ترندز انجام دادم که نتایج اش واقعا برام جالب و مفید بود و باید بگم که اصلا انتظار مواجهه با همچین اطلاعاتی رو نداشتم.

اول اومدم کلمه ی تعبیر خواب رو به زبان اسپانیایی سرچ کردم و می خواستم بدونم طی 24 ساعت گذشته و در سراسر جهان، چه مقدار سرچ شده. از لحاظ منطقه ی زمانی، کشور پرو بیشتر از بقیه ی کشور ها این سرچ رو انجام داده یعنی به زبان اسپانیایی در مورد تعبیر خواب جست و جو کردن. بعد از کشور پرو به ترتیب کشور های کلمبیا، اسپانیا و مکزیک بودن. ایالات متحده صرفا دو درصد این سرچ رو انجام داده بود. حتی وقتی به زبان انگلیسی کلمه ی تعبیر خواب رو آنالیز کردم، سهم کشور آمریکا خیلی ناچیز بود.

بقیه ی کشور هایی که به زبان اسپانیایی در مورد تعبیر خواب سرچ کرده بودن شامل ونزوئلا، بولیوی، شیلی، اکوادور و در مجموع کشور های محدوده ی آمریکای جنوبی بودن. گرچه انتظار داشتم نتایج بیشتر از این باشه ولی باز هم بد نبود. موضوع های مرتبط با تعبیر خواب که بیشتر سرچ کرده بودن هم شامل کلمه ی فرهنگ لغت بود و کلمه ی سگ یا اصطلاحا تعبیر خواب سگ.

می تونم بگم زبان اسپانیایی یک زبان به صرفه برای نوشتن تعبیر خواب روان شناسی هست و توی لیستم قرارش میدم.

بعد از این کلمه ی تعبیر خواب رو به زبان آلمانی جست و جو کردم. باز هم در سطح جهانی و طی 24 ساعت اخیر. حجم داده ها و نتایج خیلی بیشتر از اونی بود که فکرش رو می کردم و خیلی بهم کمک کرد تا بفهمم مردم دنیا دنبال چه چیز هایی در مورد تعبیر خواب هستن.

پیک ساعت سرچ این زبان از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر بود که این بازه ی زمانی هم برام جالبه. یعنی طی این بازه ی زمانی، مردم بیشتر از بقیه ی ساعت ها عبارت های مربوط به تعبیر خواب رو به زبان آلمانی سرچ می کنن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...