رمان بازگشت به لموریا 3| پست 180

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

امروز کمی مطالعه کردم، فیلم دیدم، به بیزنس شخصیم رسیدگی کردم و با دوستانم حرف زدم. نقاشی ای که از دوستم کشیده بودم رو براش فرستادم و از دیدنش خیلی خیلی خوشحال شد. به طور اتفاقی اخبار رو شنیدم و مثل همیشه یک سری خبر های بسیار سرطانی از نقاط مختلف جهان شنیدم. ولی نمی دونم این انرژی خالص و زیبا داره از کجا میاد و در مجموع حالم خیلی قوی تر از روز های گذشته است.

پارسا داره چای و عصرونه درست می کنه. اون هم بهم میگه لباس محلی مردم این کشور رو بپوش. واقعا نمی دونم از دست پارسا و لوسی چیکار کنم. در واقع گاهی حس می کنم اون ها دو تا بچه هستن که منو گیر آوردن اما اگه واقع بینانه تر نگاه کنیم، اون دو تا به من به چشم یه بچه ی خنگ و گوگولی نگاه می کنن که آب نبات چوبی کپل خوشحالش می کنه و باید روی موهاش پاپیون گذاشت.

.

.

.

از طرف ارغوان به راهنمایان روحیم

سلام وقت شما بخیر باشه. حال من خوبه، حال شما چطوره؟ سعی دارم مشغله ی روزمره و درگیری های فکریم رو کاملا تعطیل کنم تا بتونم از قوه ی تخیلم برای درک یک سری مسائل و دیدن خواب های جالب و آموزنده استفاده کنم. راستش احساس می کنم که خیلی دوست دارم تجارب جدید و خوبی به دست بیارم اما نمی خوام در مورد انتخاب کردن عجله کنم.

شما می دونید که خیلی دوست دارم متاع خوبی در مورد علم تعبیر خواب روان شناسی برای آدم ها به جا بذارم. این روز ها دارم فکر می کنم دیگه به چه شکل و ابتکاری برای تولید محتوا به پیش برم؟ و این شامل زبان نوشتاری هم میشه. اول فکر می کردم شاید زبان انگلیسی مناسب تره اما الان مطمئن نیستم.

شاید به نظرتون بلند پروازانه باشه، اما من میگم چینی، اسپانیایی، روسی. نمی دونم امکانش باشه یا نه اما واقعا دوست دارم با زبان های جدید آشنا بشم. اون ادبیات نوشتاری و پتانسیل های یک زبان می تونه برام الهام بخش باشه حتی اگر هیچ وقت نتونم اون زبان رو یاد بگیرم و کتاب های تعبیر خواب رو با اون زبان خاص بنویسم.

در مورد کارت ها فعلا صحبت خاص و جدیدی ندارم. اما یک اتفاق جدید برام افتاده که واقعا باعث تعجبم شد. یک ناشر خیلی ارزشمند و با نفوذ بود که مدت ها جرات نمی کردم به سراغش برم و می ترسیدم که حتی برام مشکلی به وجود بیاره اما بالاخره باهاش مکاتبه کردم و بر خلاف انتظارم خیلی هم کارهام مورد پسند شون بود. من خیلی احمقم که اینقدر ازشون می ترسیدم.

طی روز های آینده قصد دارم کمی بیشتر مطالعه کنم، حس می کنم به چیزی مکمل مراقبه های معمولیم نیاز دارم و مطالعه کمکم می کنه روانم رو تقویت کنم. طبق توصیه ی خواب ها می خوام رمان در جست و جوی زمان از دست رفته رو بخونم. خب، شما می خواید من رو به کجا ببرید و چه چیز هایی بهم یاد بدید؟

اگر درس جالب و جدیدی هست خیلی خوشحال میشم که باهاشون رو به رو بشم.

.

.

.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...