رمان بازگشت به لموریا 3| پست 147

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

از طرف ارغوان به فرشته کاسیل

سلام وقت شما بخیر باشه. حال من خوبه، حال شما چطوره؟ مطمئن نیستم اما حس می کنم این اولین باره دارم برای شما نامه ای می نویسم. همه چیز نوره و نور پر از خرد، آگاهی و عشقه. من خیلی دوست داشتم که می تونستم موجود آگاه تر و خردمند تری باشم اما دلمشغولی هایی به سراغم اومده که داره کمی آزارم میده. کاملا حس می کنم که یه انرژی منفیه. احساس می کنم آگاهی لازم برای مقابله با برخی مشکلات رو ندارم و برای همین بهتر دیدم که از شما کمک بخوام. می ترسم که اشتباهای گذشته رو تکرار کنم و زحمتام هدر بره.

این روز ها مشغول تکمیل کارت های بازی شبیه سازی هستم. قبلا فکر می کردم تصویرگری شونه که خیلی سخته. ولی الان حس می کنم درک خوده مفهوم و کاربردشون هست که مهمه. کلمات با هدف روحی من گره خوردن. اگر نتونم چیزهایی که درون ذهنم هست رو با ادبیات مناسبی به دیگران منتقل کنم شکست خوردم.

توی این سیاره زبون ها و ادبیات و بیان های بسیار متفاوتی وجود داره. همین موضوع فاصله ی زیادی بین آدم ها انداخته و زیاد از حال همدیگه با خبر نیستن.

من دوست داشتم که می تونستم به زبان های متنوع تری در مورد تعبیر خواب روان شناسی بنویسم. چون شاید پیش نیاد که کسی حاضر بشه اون ها رو ترجمه کنه. و راجب این انرژی های منفی هم، نمی دونم من زیادی ضعیفم یا اون ها واقعا قوی هستن؟ ولی واقعا گاهی هست که به خاطر فشار زیاد، احساس می کنم که عطر لبخند زدنو هم فراموش کردم. وقتی حمله ی جدیدی صورت می گیره، نمی تونم بفهمم من اشتباهی کردم که این اتفاق رخ داده یا یه اتفاق طبیعیه و نباید خودمو بابتش مقصر بدونم. برخی از آدم ها با حرف ها و کاراشون منو خیلی آزار میدن. گاهی اوقات واقعا از دست شون خسته میشم و دوست دارم همه شون رو ترک کنم و برم و حاشیه ی امن خودمو بسازم.

خب بیشتر از این وقت شما رو نمی گیرم. روزتون بخیر باشه.

.

.

.

روان شناسی یک علمه و علم نوعی قدرت. نوعی قدرت که همه می تونن ازش استفاده کنن حتی آدم های شرور و اوباش صفت. این خیلی مهمه که قبل از قضاوت در مورد میزان شرارت یا خوش قلبی دیگران، درک کنیم که اون ها صاحب چه علومی هستن. دشمن شما به اندازه ی علمی که داره می تونه به شما آسیب بزنه نه به اندازه ی میزان نفرتی که از شما داره. دوست شما هم به اندازه ی علمی که داره می تونه به شما سود برسونه نه به اندازه ی علاقه ای که به شما داره.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...