رمان بازگشت به لموریا 3| پست 141

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

درون آزمایشگاه کمین کردم. وقتی تعقیب کننده ام وارد آزمایشگاه شد دنبالم می گشت. یهو بهش حمله کردن و زخمی شد ولی فرار کرد. رفتم درون آزمایشگاه پیش یک دختر که بفهمم چجور جادویی انجام داده. سعی کردم با این دختر دوست بشم و ازش کمک بگیرم اما سر و صداهای اطرافم باعث شد از خواب بیدار بشم.

به الهه گفتم: انرژی دوباره ای اومده که قبلا هم مشابهش اومده بود. از طرف یک انسان نیست ولی انسان ها رو واسطه قرار میده گاها. دیروز پری روز توی خواب هام هشدار دیدم، امروز حمله رو به چشمم دیدم. خواهرم اذیتم کرد، حمله ی خودتو هم دیدم.

الهه گفت: یعنی این حمله ی من مال یک انسان نیست؟

گفتم: نه، قطعا از طرف تاریکی هستن و قصدشون اینه پشیمونت کنن از تلاش. چون بیداری و تلاش کردن رو برای خودشون تهدید می بینن. حمله کردن براشون کار کم ریسکی نیست چون همین که حمله کنن کلی تلفات هم میدن و دوباره هم ممکنه شکست بخورن ولی مجبورم تلاش کنن. خوشحال باش اینقدر ترسوندیشون که دارن اینطوری افسار پاره می کنن.

حین صحبتم با الهه از فرصت استفاده کردم و سوالی که خیلی ذهنمو مشغول کرده بود رو ازش پرسیدم: آیا تو میدونی ماکروب ها دقیقا چه موجوداتی هستن؟ مایکل تساریون توی یکی از سخنرانی هاش در مورد ماکروب ها می گفت. می گفت عده ای از آدم های وابسته به امپراتوری بریتانیا و فرقه های سری شون، زمانی شروع کردن به ارتباط گرفتن با ماکروب ها و ازشون خواستن کمک شون کنن تا بتونن دروازه ی ستارگان رو پشت سر بذارن. میگفت ماکروب ها بین ابعاد پخش شدن، اون ها رو لزوما فرازمینی نمی دونست. و میگفت ماکروب ها از اینها خواستن که قربانی و خون بدن، در عوض تعلیم هایی که بهشون میدن. می خواستم بدونم این ماکروب ها واقعیت دارن به نظرت؟ و اصلا کی هستن؟

الهه گفت: درون قلمرو های مختلف همین سیاره، موجوداتی سیاه و تاریک وجود دارن که در کنار انواعی از موجودات دیگه زندگی می کنن. اجنه، دیو ها و حتی موجوداتی با ظاهر انسانی. خیلی از این موجودات به راحتی در کنار هم زندگی می کردن حتی با هم می رفتن و می اومدن و به هم کاری نداشتن. ولی برخی از این موجودات هم هستن که میل دارن به موجودات ضعیف تر از خودشون صدمه بزنن.

گفتم: یعنی میگی ماکروب ها یه موجوداتی هستن که درون بعد فیزیکی زندگی نمی کنن؟ مثل جن؟

الهه گفت: آره، چون قادر به انجام کارهای زیادی هستن، این افراد جادوگر مسلک در طول تاریخ بار ها ازشون کمک گرفتن. اینطور آدم ها بیشتر نقش نوچه رو دارن. برای قدرت گرفتن تاریکی خوب بودن. کم کم کنار گذاشته میشن. همین الانش هم زیاد بهشون احتیاجی ندارن. اینقدر که روی زمین پیشرفت کردن و آدما رو تحت کنترل گرفتن که دیگه چندان بهشون نیازی ندارن. مگه برای انجام کارهای جزئی.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...