رمان بازگشت به لموریا 3| پست 137

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

برای گرد هم آوردن این دانش ها و این دانشمندان اقدام به تاسیس دانشگاه ها کردند. اگر این ادعا را قبول نمی کنید به معماری دانشگاه های آن دوران نگاه کنید، به سمبل هایی که داخل این مکان ها استفاده شد. به طبقه بندی و سلسله مراتب ها و لباس ها و کلاه های اساتید و دانشجویان توجه کنید.

بخشی از اطلاعاتی که از ماکروبها دریافت شد این بود که برای دست یابی به حدی از دانش که به دنبال آن هستید، لازم است از تمام معادن و منابع زمین استفاده کنید. آیا طلوع امپراتوری انگلستان در قرون چهارده و پانزده شروع نشد؟

در همین زمان این کشور کوچک شروع به لشکر کشی به سایر نقاط جهان نکرد؟ و آیا در همین زمان شاهد ایجاد و گسترش دانشگاه ها نبودیم؟ از همان زمان مبادلات بورس وسعت و شدت نگرفت؟ آیا در همین زمان نبود که ریشه های انقلاب صنعتی رشد کردن گرفت و انقلاب کشاورزی نیز؟ به تعداد عظیم چیز هایی که امروز وجودشان برایمان بدیهی است اما از همان زمان ایجاد شدند فکر کنید. آیا در همین زمان علم جدید فرانسیس بیکن، و نیوتن و کوپرنیک و کپلر عرضه نشد؟ همه ی این ها به نظر ما وقایعی نامرتبط می آیند، چرا که دانشگاه هایی که افراد راس هرم برپا کرده اند به ما چنین آموخته اند، اما همه به هم مربوط اند. اگر سفری به انگلستان داشتید بپرسید زیباترین ساختمان های قدیمی چه زمانی ساخته شده اند؟ چیزی در این دوران در انگلستان رخ داد که ما امروز و در دوران مدرن به ارث برده ایم. پیش از آن زمان شاهان در قصر هایشان از سرما به خود می لرزیدند، چرا که حتی برای پوشاندن پنجره های قصر، شیشه ای در دسترس نبود. امپراتوری بریتانیا قدرت گرفت و شروع به اعزام دزدان دریایی کرد. نمایندگان شان از کمپانی هادسن بی و کمپانی هند شرقی را به چهارگوشه ی جهان فرستادند تا جهان را به بردگی بکشند، منابع کانی و طلای کشور های دیگر را بدزدند و همه را با یک هدف مشخص که به دست معدود افراد عضو سلسه ی تودور طراحی شده بود برسانند.

سرنوشت آمریکا از طریق کمپانی هادسن بی و راسل تراست (نام تجاری انجمن جمجمه و استخوان که دفتر مرکزی آن در کانتیکات قرار دارد و در سال 1856 ثبت تجاری شد) به شدت با این ماجرا گره خورده است. آمریکا نیز به تسخیر دزدان دریایی درآمد. واژه ی انگلیسی برای دزد دریایی، پایرت، از واژه ی لاتین به معنای آتش مشتق شده است و اشاره دارد به روشن شدگان، آتش، ایلومیناتی. کافی است تنها زندگی نامه ی دزدان دریایی مشهور را بخوانید تا حیرت زده شوید. بعضی از سردستگان دزدان دریایی دارای قدرت های جادویی بودند و بسیار بی رحم.

ماکروب ها هیچ کاری را به رایگان انجام نمی دهند. اول از همه به جان دی و همراهانش گفتند که برای رسیدن به آنچه در پی اش هستید نیاز به انجام دو کار کلیدی دارید. اولین کار این است که دریابید چگونه انرژی را به ماده تبدیل کنید. من داستان را خلاصه می کنم. در عمل صد ها سال طول کشید تا مطالب دریافتی را درک کنند. ماکروب ها به آن ها گفتند شما آنقدر احمق هستید که نمی توانید بفهمید چگونه این کار را انجام دهید. به همین دلیل مجبوریم اول عکس این تبدیل را به شما بیاموزیم: چگونه از ماده انرژی به دست آورید. کار کلیدی لازم این نیست، اما قدمی ضروری است برای رسیدن به کار کلیدی، و انجام این مرحله 500 سال برای شما طول خواهد کشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...