رمان بازگشت به لموریا 3| پست 135

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تمام فیلم های جیمز باند حاوی داستان هایی حیرت انگیز هستند. البته باید از سطح ماجراهای چرند جنسی و اغراق آمیز درباره ی جذابیت جنسی مردانه ی این داستان ها گذشت تا محتوای فوق العاده ی این داستان ها را دریافت. به نشان سازمان ام آی 5 دقت کنید. به هرم و چشمی که بر فراز آن قرار گرفته است دقت کنید. جان دی در امور مرموز و اسرار آمیز تخصص داشت و جادوی سیاه می دانست. او برای الیزابت تودور، دختر هنری هشتم کار می کرد. الیزابت تودور به ملکه ی باکره معروف بود. اما نه از این جهت که نمی توانست با مردان بیامیزد. جان دی نیز عضو رز-کراس بود، انجمنی سری که زیر شاخه ی فراماسونری است و در سراسر جهان فعال است. به همین دلیل است که چنان که جردن مکسول نیز گفته، در ساختمان های دولتی باغ رز وجود دارد، در طراحی پایتخت های جهان باغ رز وجود دارد. انجمن بوهمی و انجمن های مشابه از سمبل رز استفاده می کنند، رز تودور.

جان در در همان دورانی زندگی می کرد که دریافتند حصاری به دور زمین کشیده شده. در آن زمان به تلسکوپ دسترسی داشتند و احتمالا سفینه های فضایی بدوی ای نیز ساخته بودند و تلاش شان برای ترک زمین نافرجام مانده بود. حدود قرن های سیزده، چهارده و پانزده بود که این تکنوکرات ها پس از حدود یازده هزار سال تلاش برای دسترسی به سخت افزار مناسب برای ترک زمین، دریافتند که حصاری در اطراف زمین مانع از ترک آن می شود. این یکی از دلایل اهمیت آن دوران است و نه چیز هایی که در کتاب های تاریخ مدارس شما به عنوان دلایل اهمیت آن دوران مطرح کرده اند. اکنون دریافته بودند که واقعا در زمین محبوس شده اند. در کتاب مکاشفات آمده :خدا هیولا را به مدت هزاران سال به حفره ای در زمین زنجیر خواهد کرد.

شیطان زنجیر شده در حفره ای در زمین بود.

وقتی دریافتند که نمی توانند زمین را ترک کنند، جان دی گفت ما باید روش خود را عوض کنیم. پیشبرد و ساخ نرم افزار های لازم را متوقف نخواهیم کرد اما باید روشی کاملا متفاوت پیش بگیریم. جان دی با روسایش، ملکه ی انگلستان و دربارش، این ایلومیناتی های اولیه تماس گرفت و به آن ها گفت: آنچه لازم داریم دستیابی به لایه ای بالاتر از هوشمندی است. نه فرازمینی ها، بلکه موجوداتی که مقید به ابعاد خاص نیستند و بین ابعاد گسترده اند. این موجودات ممکن است بتوانند به ما کمک کنند.

تماس جان دی با این موجودات اولین نمونه ی گشایش درگاهی به سایر ابعاد نبود و آخرین آن ها نیز. او با تعدادی از این موجودات تماس گرفت، موجوداتی که سی اس لوییز نیز آن ها را ماکروب نامیده. دسته ای از موجودات وجود دارند که در سطحی پایین تر از سطح ادراک و دریافت ما قرار دارند. این دسته را میکروب می نامیم. اگر چند صد سال پیش درباره ی میکروب ها، حیات میکروبی یا باکتری ها برای مردم می گفتید به شما می خندیدند و احتمالا شما را مانند مجانین به زنجیر می کشیدند. با اختراع و فراگیر شدن میکروسکوپ، همه دریافتند که حیات میکروبی وجود دارد، جهانی عظیم از انواع گونه ها که زیر سطح دریافت ما قرار دارد. سی اس لوئیز نوشته سطحی بالا تر از ما وجود دارد. بالا تر از درک و دریافت ما. سخت افزاری برای مشاهده ی این لایه وجود ندارد، ابزار مشاهده ی آن ها شهود انسان است، یا شاید باید بگوییم تخیلات انسان.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...