رمان بازگشت به لموریا 3| پست صد و سی و سه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

خب، من از شنیدن این تجارب الهه تعجب کردم. اما حرف اون فرشته هم درست بود. در واقع انگار می خواست بگه فقط کافیه از خرد و نور درونت استفاده کنی. دیگه هیچ چیز باعث احساس نیاز، نگرانی و ترست نمیشه.

البته باید همین روزا برای فرشته کاسیل نامه ای بنویسم و بپرسم چرا به الهه گردنبند دادی ولی به من گردنبند ندادی؟ البته من چایی خیلی دوست دارم ولی هدیه های دیگه هم می خوام. اوه من چقدر حسودم! (شوخی کردم)

جمله های الهه خیلی منو توی فکر فرو می بره. این دو روز خیلی به اون جمله اش که گفت: درون ذهنم انرژی رو به ماده تبدیل می کنم و کم کم قدرتم زیاد میشه، فکر می کنم. امروز یاد بخشی از حرف های مایکل تساریون استفاده که داشت دربار ی همین موضوعات صحبت می کرد.

*به یاد دارید که گفتم مار ها تحت تعقیب بودند و به منظومه و سپس سیاره ی ما فرار کردند و سپس کسانی که تعقیب شان می کردند این سیاره و منظومه را ترک کردند؟ تعقیب کنندگان احمق نبودند که پیش از کسب اطمینان از اینکه گروه تحت تعقیب شان کاملا از بین رفته یا مهار شده این منظومه را ترک کنن. آن ها احتمالا فرصت نداشتن که این گروه را با دقت و حوصله پیدا کنند، ولی احتمالا پس از تخریب تیامات، به طور اجمالی در منظومه ی خورشیدی و سیاره ی ما به جست و جوی شان پرداختند. این تخریب چنان امواج قدرتمند الکترومغناطیسی در سراسر این منظومه ایجاد کرد که تعقیب کنندگان شان مجبور بودند به سرعت اینجا را ترک کنند.

به نوشته های نسیم حرمین رجوع کنید. او خورشید ما را هم یک سیاه چاله می داند که می توان از طریق آن در زمان سفر کرد. پس احتمالا تعقیب کنندگان مجبور بودند به سرعت اینجا را ترک کنند. احتمالات بسیاری در این باره وجود دارد. آن ها احتمال دادند که بعضی از این موجودات بر روی زمین باشند. پس مانعی مغناطیسی در اطراف زمین ایجاد کردند و کلید مغناطیسی این مانع ماه است. این مانع هنوز در اطراف زمین وجود دارد. به همین دلیل است که تا کنون هیچ انسانی فراتر از ماه نرفته است. تا ماه می توان رفت اما فراتر از آن نه. انسان هرگز فراتر از ماه نخواهد رفت. می توان سفینه و ماشین آلات گسیل کرد اما انسان نه. برایتان جالب نیست که هنوز هیچ انسانی فراتر از ماه نرفته است؟ این مانع با دانشی خاص و با تکنولوژی ای بسیار پیشرفته ایجاد شده. چنان پیشرفته که احتمالا حتی بیگانگانی که زمین را تسخیر کردند نیز نمی توانستند از آن بگذرند. زمین در قرنطینه قرار گرفت. نوشته های سی اس لوئیس را بخوانید. زمین را سیاره ی قرنطینه شده می خواند و به آن نام سیاره ی خاموش را داده. لازم بوده زمین از بقیه ی سیارات منظورمه ی ما جدا و در قرنطینه باشد. سایر سیارات تنها یک جرم سماوی نیستند بلکه دارای نوعی هوشمندی هستند. سیاره ی ما در قرنطینه قرار گرفته تا جنگی که در آن در جریان است در همین محدوده بماند. درست مثل بیماری که قرنطینه می شود تا بیماری اش شیوع پیدا نکند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...