رمان بازگشت به لموریا 3| پست صد و نهم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

در سطح روانی و ذهنی هم ما نیاز های بسیار مشابهی داریم. زندگی روزمره باعث میشه لازم داشته باشیم یک سری ضایعات روانی و ذهنی رو برطرف کنیم. اما متاسفانه برخی از ما، این کار رو بعد از گذشت سال ها همچنان درست یاد نمی گیریم و باعث میشه مشکلاتی رو از نظر سلامتی تجربه کنیم. بیشتر انرژی های متراکم و حجیم منفی که درون سیستم انرژیکی تلمبار میشه، نتیجه ی همینه که ما طی یک بازه ی زمانی قابل ملاحظه، عمل دفع انرژی های منفی رو به درستی انجام ندادیم. امروز عصر یک مراقبه انجام دادم و بهم کمک کرد مقدار قابل توجهی احساس سبکی پیدا کنم. دوست داشتم می تونستم مراقبه ی بیشتری انجام بدم و به یکباره از شر تمام انسداد ها و انرژی های منفی ای که طی سال های طولانی زندگی جمع کردم خلاص بشم. پس کمی به روزمره ام رسیدگی کردم و دوباره فایل پاکسازی گوش دادم و کم کم به خواب رفتم.

توی خواب می دیدم که قصد دارم به دستشویی برم. یه دختر نوجوون یا حتی بچه بودم و هنوز درون خونه ی پدریم زندگی می کردم. متوجه شدم دستشویی توی حیاط حسابی کثیفه و افرادی قبل از من درونش خراب کاری کردن، سیفونو هم کثیف و خراب کردم و اصلا قابل استفاده نیست. من خیلی عصبانی شدم چون خیلی دستشویی داشتم و وضعیت دستشویی هم خراب بود. اومدم بیرون و به مادرم اعتراض کردم که این چه بلایی هست که سر دستشویی اومده؟

مادرم هم گفت که: باید صبر کنی تا درستش کنم.

منم قبول کردم و مشغول قدم زدن توی حیاط شدم. توی حیاط دیدم که یه خرگوش سفید و خاکستری حامله مشغول راه رفتنه و چون خیلی سنگینه و شکمش درشت شده، راحت هم نمی تونه راه بره و حرکتش کند شده. از یه طرف گربه ی سیاهی اطرافش پرسه می زنه و مشخصه که قصد داره بهش حمله کنه. از دست گربه عصبانی شدم و دوست نداشتم مزاحم خرگوش بشه. به سراغش رفتم. بهش گفتم: از خرگوش دور شو.

اما اون اهمیتی نمی داد و به نظر نمی اومد چندان هم بترسه.

شلنگ آب رو سمتش بردم و تکون دادم. گربه ی سیاه کمی ترسید ولی باز هم قصد فرار نداشت. تهدید آمیز تر باهاش برخورد کردم. اون هم دندوناشو نشون داد و خواست که بهم حمله کنه. همین که یه لگد توی صورتش خوابوندم از خواب بیدار شدم.

وضعیت افتضاح دستشویی توی این خواب، برای من نماد ناتوانیم برای خلاص شدن یکباره و سریع از دست انرژی های منفی تلمبار شده ی درونم هست. اگر اون افراد دیگه ای که قبل از من از دستشویی استفاده کرده بودن رو به چشم علم تعبیر خواب روان شناسی نگاه کنیم، همگی سمبل ابعاد مختلف روان و شخصیت خودم هستم که این روز ها قصد دارم به کمک پاکسازی، از شر انرژی های منفی درون شون خلاص بشم و این خواب انگار سعی داشت بگه که برای این کار باید صبور باشی و با آرامش بیشتری کار کنی. اگر برای تخلیه ی این انرژی های تلمبار شده دقت به خرج ندی و عجله کنی ممکنه سلامتت به خطر بیوفته. تمیز کاری مسئولیت های خاص خودش رو داره و لازمه که حین دوره های پاکسازی، در قبال سلامتی خودمون مسئولیت پذیر باشیم. خب این خیلی بهتره که آدم از همون سال های اول زندگی با مهارت های روانی آشنا بشه و به کمک مراقبه یا پی گرفتن عادت ها و رفتار مناسب، به طور مرتب از شر زوائد فکری خلاص بشه اما زمانی که بعد از سال ها، بیداری ذهنی برای ما رخ داده بهتره به طور تدریجی در مورد رفع این زوائد فکری تلمبار شده اقدام کنیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...