رمان بازگشت به لموریا 3| پست هشتاد و پنجم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

وضعیت افتضاح دستشویی توی این خواب، برای من نماد ناتوانیم برای خلاص شدن یکباره و سریع از دست انرژی های منفی تلمبار شده ی درونم هست. اگر اون افراد دیگه ای که قبل از من از دستشویی استفاده کرده بودن رو به چشم علم تعبیر خواب روان شناسی نگاه کنیم، همگی سمبل ابعاد مختلف روان و شخصیت خودم هستم که این روز ها قصد دارم به کمک پاکسازی، از شر انرژی های منفی درون شون خلاص بشم و این خواب انگار سعی داشت بگه که برای این کار باید صبور باشی و با آرامش بیشتری کار کنی. اگر برای تخلیه ی این انرژی های تلمبار شده دقت به خرج ندی و عجله کنی ممکنه سلامتت به خطر بیوفته. تمیز کاری مسئولیت های خاص خودش رو داره و لازمه که حین دوره های پاکسازی، در قبال سلامتی خودمون مسئولیت پذیر باشیم. خب این خیلی بهتره که آدم از همون سال های اول زندگی با مهارت های روانی آشنا بشه و به کمک مراقبه یا پی گرفتن عادت ها و رفتار مناسب، به طور مرتب از شر زوائد فکری خلاص بشه اما زمانی که بعد از سال ها، بیداری ذهنی برای ما رخ داده بهتره به طور تدریجی در مورد رفع این زوائد فکری تلمبار شده اقدام کنیم.

اون خرگوش حامله برای من نماد مسئولیت و هدفی هست که برای خودم تراشیدم یعنی همین که به یکباره از شر انرژی های منفی تلمبار شده ی درونم خلاص بشم. برای همینه که خرگوش رو به صورت حامله دیدم. چون فرزند آوری هر چند می تونه یک تجربه ی شیرین و لذت بخش باشه اما قطعا با مسئولیت های قابل ملاحظه ای همراهه و افرادی که در مورد عمل فرزند آوری اقدام می کنن هم باید بیشتر از قبل مراقب امنیت و سلامتی خودشون باشن و هم سلامت بچه.

آرامش و حفاظت از سلامت روانی طی دوره های پاکسازی و درمان هم از اهمیت زیادی برخورداره. چون فرد تصمیم گرفته در قبال زندگی خودش مسئولیت پذیر تر باشه و مشغول پیگیری هدف بزرگی هست اما این شرایط بسیار حساسه برای همینه گزارشاتی در مورد حملات روحی، حین دوره های پاکسازی و انرژی درمانی رایجه. اون گربه ی سیاه برای من نماد اون دسته از ابعاد روان و شخصیتم هست که در حالت عادی، نقش ایجاد لذت و سرگرم کردن یا شاد کردن منو بر عهده دارن و حین گذروندن اوقات فراعت از این ابعاد روان یا مهارت روانی یا غریزه استفاده می کنم. برای درک این موضوع به رفتار و شخصیت گربه ها باید توجه کرد. در حالت نرمال، گربه ها به عنوان موجوداتی ملوس و بازیگوش و سرگرم کننده شناخته شدن. اما وقتی یک گربه دچار مشکلاتی روانی بشه یا با تربیت و عادت های غلط بزرگ بشه، ممکنه رفتار های شرارت آمیز و بدی از خودش نشون بده و به راحتی هم این رفتار ها رو کنار نذاره. مثل گربه هایی که همیشه آماده ی حمله و درگیری هستن. این گربه ای که توی خواب دیدم هم برای من نماد بخشی از روانم هست که ممکنه طی این شرایط واکنش نشون بده و انرژی منفی درونش به شکل کنترل نشده، لجبازانه و ناگهانی آزاد بشه و برام دردسر هایی درست کنه و زحماتم رو به باد بده. یعنی نه تنها باعث بشه که از شر انرژی های منفیم خلاص نشم بلکه انرژی های منفی بیشتری هم درونم ایجاد بشه.

از خواب امروز نتیجه می گیرم که در مورد کارهایی مثل پاکسازی، هر چقدر هم ارزشمند و مثبت باشن، نباید عجول بود. زیاده روی و عجول بودن ممکنه باعث بشه نه تنها منفعتی بهم نرسه بلکه به تدریج تبدیل به موجود فقیر تری هم بشم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...