رمان بازگشت به لموریا 3| پست شصت و هشتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

شاید بهتر باشه اول به صورت دیجیتال کار طراحی و اسکچ زدنو انجام بدم و بعد به صورت فیزیکی رنگش کنم. حس می کنم اینطوری نتیجه ی قابل قبول تری می گیرم. گرچه این کار رو تا حالا انجام ندادم و برام کمی غیر معموله. اما حس می کنم کمک می کنه طراحی های دقیق تر و پیچیده تری رو پیاده کنم و با دقت بیشتری هم رنگ آمیزیش کنم و بافت هایی که علاقه دارم رو ایجاد کنم. خب فعلا بیشتر از این وقت شما رو نمی گیرم. مراقب خودتون باشید. خیلی خیلی دوست تون دارم.

.

.

.

ساعت 3 و نیم شبه و همچنان مشغول رسیدگی به کارهام هستم. حالم خوبه و چاکراهام داغ و فعال هستن و هر چقدر که ایده و انرژی بخوام توی ذرات هوای اطرافم هست و انگار که در های آسمون بازه تا هر کسی که می خواد چیز های جدید یاد بگیره و متکامل تر بشه. امشب یک فایل مخصوص سلامت دندان ها گوش دادم و بعدش هم فرکانس مراقبه با مادرزمین گوش دادم. حین مراقبه لحظه ای فکرم رفت سمت خواب اخیرم درباره ی موضوع خودنمایی و با خودم فکر کردم نکنه اشتباهی مرتکب شدم؟ بحث اینه که دیشب ایمیلی برای یک پژوهشگر فرستادم که به علوم روانی و روحی علاقه داشت و پادکست های جالبی هم درست می کرد. من یک سال پیش چند تا از پادکست های این پژوهشگر رو گوش دادم و متوجه شدم درباره ی موضوعی و نحوه ی توصیف و تشبیهش به مشکل خورد و نتونست اونطور که اون مفهوم رو درک کرده به زبون ساده ای توصیفش کنه. با توجه به چیز هایی که طی مدت اخیر از طریق مطالعه ی سمبل ها یاد گرفته بودم حس کردم شبیه مناسبی پیدا کردم که می تونه مفهوم مد نظر این پژوهشگر رو روشن و واضح تر توضیح بده برای همین ایمیلی براش فرستادم و حین نوشتن ایمیل هم نور طلایی رنگی وارد چاکرای تاجم شد اما حس نگرانی و اضطرابی هم بهم دست داد، در مورد این که نکنه این تصمیمم از روی تکبر و میلم برای خودنمایی بوده باشه و این پژوهشگر فکر کنه من با این ایمیل قصد داشتم که دانسته هامو به رخش بکشم.

حدسم اینه خواب اخیرم می خواست بهم بگه درکت از مفهوم خودنمایی اشتباهه و بهتره بدونی میل به خودنمایی بیمارگونه چطور درون آدم شکل می گیره و آبروشو می بره. اینطور که از این خواب متوجه شدم میل بیمارگونه به خودنمایی زمانی شکل می گیره که آدم فرصت های مناسبی برای ابراز وجود و خلاق بودن داشته اما به خاطر تنبلی یا هر بهونه ی دیگه ای یا مثلا درگیر روزمرگی شدن، این انرژی خلاق رو نادیده گرفته و از این بابت انرژی راکد شدیدی درونش ایجاد شده و بیمارش کرده و حالا به کمک خودنمایی به روش های منزجر کننده و احمقانه یا حتی سو استفاده از موقعیت و انرژی دیگران سعی میکنه میل به ابراز وجود خودش رو اقناع کنه.

همون طور که مردم درون شبکه های اجتماعی، اطلاعات جالب و متنوعی از زندگی خودشون اشتراک میذاشتن، خواب من هم عکس هایی از این افراد که برام سمبل خودنمایی بیمارگونه بودن نشون داد تا بلکه در مورد شون فکر کنم و سعی کنم بیشتر با ذات خودنمایی آشنا بشم و بیخودی خودمو با همچین افرادی هم پیاله ندونم. ممنون روح عزیزم. ممنون راهنمایان روحی.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...