رمان بازگشت به لموریا 3| پست شصتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

در واقع از کجا بفهمیم که چطور می تونیم مفید باشیم؟ چطور می تونیم موثر باشیم؟ کدوم یک از مهارت ها یا استعداد هامون رو دنبال کنیم؟ این موضوعات درون طرحی هوشمندانه تر قابل برنامه ریزیه. اما دسترسی بهش از مسیر بیداری ممکنه. بیداری برای هر فردی به شکل خاصی رخ میده. برخی با یک شوک یا صاعقه از خواب می پرن و دیگه تمایلی به خوابیدن پیدا نمی کنن. برخی هم زیر آفتاب درخشان ساحل، مشغول استراحت هستن و صدای معشوقی اون ها رو بیدار و هوشیار میکنه. خوبیش اینه که می فهمی مرغ پرواری درون کارخونه نیستی و می فهمی که دنیا سخاوت مند تر از اون چیزی هست که آدم های دروغ گو و سو استفاده گر توصیف کردن. اون وقت می دونی که توی این دنیا باید دقیقا بابت چی، با چی و چطور تلاش کنی.

بیداری تقاطع عقل و عشق هست. بر عکس تراژدی های زمینی که عشق، زایل کننده ی عقل تصویر شده، بیداری تمام نیرو های روانی رو رشد میده و به تدریج به هماهنگی می رسونه. آیا لذت بخش نیست که از چشم یک دانشمند یا متفکر واقعی به این دنیا نگاه کنی و ببینی اون احساسات صادقانه و کودکانه می تونن به همون زیبایی، درون زندگی دوران بلوغ ما هم ظاهر بشن؟

.

.

.

از طرف ارغوان به راهنمایان روحیم و دوستای لمورم

سلام وقت شما بخیر باشه. ببخشید من سوالی داشتم و بهتر دیدم تا یادم نرفته مطرحش کنم و منتظر جواب بمونم. تا الان تا حدودی کهن الگو ها رو درک کردم اما در رابطه با سمبل خواهر و برادر تقریبا می تونم بگم هیچی نمی دونم. آیا براتون ممکنه بگید خواهر و برادر سمبل چی هستن و چرا مهم ان؟ در واقع نقش خواهر و برادری تعریف کننده ی کدوم بخش از مهارت های روانی ماست؟

.

.

.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...