رمان بازگشت به لموریا 3| پست پنجاه و هشتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

میدون یا تالار بسیار بزرگی رو می دیدم که پر از صندلی بود. این صندلی ها روی پله ها و شیب ها قرار گرفته بودن. درست مثل یک ورزشگاه. درون این میدون یک جشن برپا بود. توی این جشن، به بهترین ها در زمینه های مختلف جایزه می دادن. نمی دونم این ورزشگاه و این جشن متعلق به کدوم سیاره بود اما یک سیاره ی سالم به حساب نمی اومد و توسط افکار و افراد فاسد و ریاکار و دروغ گو اداره میشد. فردی درون این جشن واره ی بودار و مشکوک، بسیار مورد توجه قرار گرفت. یک مرد نسبتا قد کوتاه و لاغر اندام که حرفه اش مدلینگ بود. این مرد، موهای مشکی کوتاهی داشت و بسیار روی اندامش کار کرده بود. یه کت و شلوار و پیراهن سفید پوشیده بود. علت تقدیر ازش درون این جشنواره، رکوردش در زمینه ی وزن بود. این مرد به عنوان کم وزن ترین مدل یا مانکن سیاره ی خودش شناخته شده بود. مردم روی دست می گرفتنش و خیلی از داشتن همچین مدلی درون کشورشون خوشحال بودن چون می دونستن کشور های دیگه ی اون سیاره به هیچ عنوان همچین مدل لاغر و حرفه ای و خاصی ندارن. توی اون جشن، از بین اون همه هنرمند، به این مدل بیشتر از همه توجه شد و حتی شخص اول کشورشون شخصا ازش تقدیر کرد.

من داشتم مقاله ای در مورد این شخص و این جشن می خوندم. متن اصلی مقاله به زبانی بود که برای من بیگانه بود و از یک مترجم ماشینی به صورت دست و پا شکسته برای درک متن استفاده می کردم.

توی این مقاله جزئیات بسیار زیادی درباره ی این مرد و زندگیش نوشته شده بود من جمله این که شکمش رو عمل کرده تا هم لاغر تر به نظر برسه و هم وزنش کمتر بشه.

این خواب در ابتدا به نظرم خیلی مسخره و بی مناسبت بود اما اگر بخوام از نظر سمبل شناسی و روان شناسی بهش نگاه کنم، این جشنواره ی بزرگ، برای من نماد مهم ترین مسائل و موضوعاتی هست که برای مردم یا جامعه ی اطرافم اهمیت داره و به نظر می رسه ممکنه ناخودآگه روی طرز فکر و انرژی منم تاثیر بذاره. انگار که این خواب یک جور هشدار یا آموزشه که بهم میگه: مراقب باش چه چیزی برات تبدیل به معیار و ارزش میشه. مراقب باش که چه چیز هایی تو رو به رقابت دعوت می کنه. رقابت ها ممکنه ناسالم یا بیمارگونه باشن. رقابت ها گاها تدارک دیده میشن تا مردم رو مریض و زامبی صفت کنن. وقتی از یک فرد با سبک زندگی غلط و بیمارگونه تقدیر میشه، ناخودآگاه دیگران هم دوست دارن مثل اون فرد خاص زندگی کنن و سبک زندگی و اهدافش رو تقلید کنن. به همین راحتی یک الگوی مخرب و بیمار رواج پیدا می کنه. در مواجهه با چنین انرژی هایی آگاهانه زندگی کن.

.

.

.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...