رمان بازگشت به لموریا 3| پست پنجاه و سوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

امشب بعد از مدت ها از هدفون و موسیقی برای مراقبه استفاده کردم. تصمیم داشتم فایل هایی رو گوش بدم که حقیقتا انرژی رو درون بدنم به جریان بندازه. از اون فایل هایی که به سرعت تمام سلول های بدن رو به ارتعاش وادار می کنه و گرمای خاصی رو حین گوش دادنش احساس می کنی. به سراغ فایلی با این اسم رفتم:

Monifest_ Money _ Now _ Activation_ Frequency_639Hz_Conn

این فایل رو حدودا یک سالی هست که دارم اما راستش تجربه ی خوبی در مورد استفاده از این فایل نداشتم. همون طور که از اسمش مشخصه با هدف رفع انسداد هایی درست شده که مانع از کسب ثروت میشن. این فایل دارای ضربه های محکمیه و یک صوت قوی به حساب میاد. اما همیشه حین گوش دادنش نوعی احساس ترس و اضطراب به من غلبه می کرد. گاهی حین گوش دادنش خلسه ی نامطلوبی داشتم یا اگر به خواب می رفتم، خواب اضطراب آور و نامطلوبی می دیدم. اما این فایل واقعا انرژی منو عوض می کرد و گرما رو درون سیستم انرژیکیم احساس می کردم. معمولا از نشانه های تاثیر یک فایل اینه که بعد از بیدار شدن از خواب یا پایان مراقبه، سیستم گوارشی به آب بیشتری نیاز پیدا می کنه. اغلب افراد گزارش میدن که دچار یبوست میشن. برای همینه که میگن قبل از مراقبه و پاکسازی، مقدار زیادی آب مصرف کنید. من یک پزشک متخصص در مورد بدن فیزیکی نیستم که در مورد این موضوع درک درستی داشته باشم صرفا می تونم بگم که این فایل، سعی داشت انسداد های درون سیستم انرژیکی منو رفع کنه.

امشب حین گوش دادن به این فایل چند ساعتی خوابم برد. چند بار حین خلسه احساس ترس بهم دست داد. حساسیت خاصی به انرژی های جهان اطرافم پیدا کرده بودم. راه رفتن همسایه ها، باز و بسته شدن در ها، صداهای ناگهانی منو مضطرب می کرد. همچنین انسداد هایی رو درون برخی نقاط بدنم دیدم که انرژی قوی ای مدام بهشون ضربه می زد اما زمان زیادی نیاز داشت تا بتونه ذره ذره این انسداد ها رو برطرف کنه. می تونم بگم هنوز هم انسداد های زیادی درون بدنم هست و نیاز دارم دوباره و دوباره مراقبه کنم تا برطرف بشن. اما علت این تجارب اضطراب آور گاه و بیگاه حین گوش دادن به فایل های پاکسازی یا حتی مراقبه های ساده چیه؟ چیزی که واضحه، انسداد ها در اثر گره های روانی و انرژی های راکد و ضعیف یا سطح پایین به وجود میان. من احساس می کنم این اضطراب و ترسی که گاها در اثر گوش دادن به فایل های پاکسازی به وجود میاد در اثر مقاومت همون انسداد هاست. ما بدون این فایل ها هم همچین تجاربی داریم. به طور مثال خوده خواب عادی که معمولا در طول شب انجام می دیم، انرژی جدید و ارزشمندی رو درون ما ایجاد می کنه. اما گاهی پیش میاد که خواب های بد و اضطراب آور می بینیم. معمولا اگر روز پر مشغله و بدی داشته باشیم، این خواب ها ناخوش آیند تر هم میشن. میشه گفت حین خواب ها، ما در حال مقابله با انرژی های سطح پایین و بی ارزش و جایگزینی اون ها هستیم. خواب به ما اجازه میده تا حد زیادی به ترمیم سیستم انرژیکی خودمون بپردازیم.

حالا این که من حین گوش دادن به این فایل اکتیومانی یا جذب ثروت تا این حد دچار ترس و اضطراب میشم، می تونه به علت انسداد های شدید و افکار منفی ای باشه که در مورد ثروت دارم. مثلا این که اعتماد به نفس پایینی در مورد حق و حقوق مادی خودم دارم یا به خاطر افکاری که دیگران بهم تلقین کردن، پذیرفتم که ثروت حق من نیست و رسیدن به پول باید برای من کار دشواری باشه.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...