رمان بازگشت به لموریا 3| پست دوازدهم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

.

.

.

گیاهان مختلف رو به حیوانات می دادن و این کار باعث میشد روند تکامل حیوانات دستخوش تغییر بشه.

چند روزه حس می کنم دارم چنین خوابی رو می بینم. به صورت کوتاه و مبهم. این خواب سعی داره درس جدیدی در مورد روان انسان یادم بده اما حس می کنم هنوز باید تلاش و تمرکز بیشتری به خرج بدم تا بتونم درکش کنم.

حیوانات نماد غرایز و احساسات اولیه ی ما هستن که در سطح خودآگاه، آشنایی بسیار زیادی باهاشون داریم. این خواب برای من نماد اینه که برای رفع یک مشکل یا ارتقای یک سطح، لازمه انرژی ای از سطوح بالاتر به اون موجودات برسه. اما هر موجودیت، انرژی خاص خودش رو می طلبه همون طور که توی این خواب، هر حیوون با توجه به ذاتی که داشت؛ با توجه به طبیعتی که داشت، به گیاه مخصوصی هم نیاز داشت.

.

.

.

از طرف ارغوان به دوستای لمورم

سلام دوستای عزیزم، امیدوارم حال تون خوب باشه. حال من هم خوبه، آرامش دارم. این نامه رو هم بابت رفع دلتنگیم نوشتم و هم سوالاتی داشتم که بهتر دیدم مطرح شون کنم.

راستش برای من دشواره که کاری مثل تصویرگری رو انجام بدم. حس کردم باید همزمان که درباره ی احساسات مختلف مطالعه می کنم و می نویسم، نقاشی هایی رو به طور بداهه بکشم و در نهایت انتخاب کنم که می خوام کدوم یکی از این نقاشی ها تصویری از کارت هام باشه.

اما می خواستم بپرسم که هر کارت به چند تصویر نیاز داره؟ من تردید دارم هر کارت 2 تصویر داشت یا 3 تصویر؟

امشب داشتم یادداشت های 2 ماه اخیرم رو مرور می کردم. زمانی با خودم فکر می کردم که پشت هر احساس متعادل یا خوبی، میتونه یک اعتیاد وجود داشته باشه و علاوه بر اعتیاد، یک نوع ویروس روانی هم می تونه وجود داشته باشه. من در مورد این موضوع دچار سردرگمی شدم و حس می کنم هنوز چیز های زیادی رو در مورد ویروس های روانی نمی دونم.

یادمه یک بار توی کتاب شامبالا خوندم که یکی از گورو ها می گفت: بیماری ها چیزی نیستن جز ویروس.

خب می خواستم بدونم شما چطور به این موضوع نگاه می کنید؟

مجددا تونستم طی روز های اخیر، انرژیم رو اونطور که دوست دارم تقویت کنم. حفظ انرژی کار آسونی نیست اما خوبیش اینه که مدام ایده های جدید به ذهنم میاد، خواب های زیادی رو می تونم به یاد بسپارم. دوست داشتم که می تونستم تک تک خواب هام رو یادداشت و بررسی کنم اما همچین کاری در حال حاضر برام سخته.

یک چیزی هم بهتون بگم؛ اخیرا چشم قشنگ ماجرا رو زیاد توی خواب هام می بینم. این بنده ی خدا خیلی قلب بزرگی داره. با این لجبازی ها و زبون درازی هایی که من انجام دادم انتظار داشتم نفرینم کنه. فقط مراقب باشید که جای منو توی قلب شما نگیره چون قطعا رقیب سرسختی برای من تراشیده میشه.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...