تعبیر خواب صحبت با معشوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب صحبت با معشوق

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب صحبت با معشوق به عنوان یک آرکتایپ می پردازیم. ممکن است شخصیت معشوق را در حالی در خواب خود مشاهده کنید که این فرد را در دنیای واقعی نمی شناسید و برای شما یک شخصیت جدید است. اما به طور ذاتی در خواب خود احساس می کنید که شیفتگی و تعلق خاطر بسیاری نسبت به او دارید. همچنین ممکن است معشوق خود در دنیای واقعی را در خواب خود در حالی مشاهده کنید که مشغول صحبت با او می باشید و این سوال برای شما پیش بیاید که به چه علت این شخصیت را در خواب خود مشاهده کرده اید.

معشوق در فرهنگ عمومی به فردی گفته می شود که مورد عشق قرار می گیرد و به او علاقه مند می شویم. ما خود به خود علاقه مند می شویم تا چیز های بیشتری در مورد معشوق خود بیاموزیم و او را با کار ها و رفتار های خود خوشحال کنیم. همچنین علاقه داریم که بتوانیم معشوق خود را تحت تاثیر قرار داده و توجه او را به خود جلب کنیم. خوابی با موضوع صحبت با معشوق لزوما به این معنا نیست که بنا می باشد یک رابطه ی عاشقانه را در دنیای واقعی تجربه کنید. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، از منتظر تعبیر خواب روان شناسی، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. در واقع معشوق شما در خواب، سمبل آن دسته از افکار و عادت هایی هستند که توجه شما را به خود جلب کرده اند و در پی تاثیر گذاری بر آن ها هستید. به طور مثال در دنیای واقعی با یک طرز فکر یا فرهنگ بخصوص آشنا شده اید و در پی غنی ساختن یا ترویج آن ها می باشید. معشوق سمبل آن دسته از افکار یا انرژی ها یا عادت هایی است که می توانیم به طور ارادی آن ها را انتخاب کرده و خود را در معرض شان قرار دهیم و به نفع این افکار و عادت ها کار کنیم. بر عکس سمبل هایی مثل پدر و مادر که نقش چندانی در انتخاب آن ها نداریم. این خواب از شما می خواهد تا افکار و انرژی های مورد علاقه ی واقعی خود را در جریان زندگی شناخته و قربانی افکار و دیدگاه های بیمار یا آلوده نشوید. همان گونه که انسان ها دارای لایه های شخصیتی متفاوت و در هم پیچیده ای هستند، افکار و انرژی های درون جامعه نیز دارای ماهیتی در هم تنیده هستند.

سمبل صحبت کردن به چه معناست؟

صحبت کردن به ما کمک می کند تا اطلاعات زیادی درباره ی افکار و درونیات عمیق تر انسان ها کسب کنیم. اطلاعاتی که در ظاهر و چهره ی آن ها گاها مشخص نیست. با دیدن خوابی با موضوع صحبت کردن با معشوق از خودتان بپرسید که معشوق شما دارای چه ماهیت مناسبی است یا برعکس، حالاتی مثل سو استفاده گری، حقارت و خشونت را برای شما زنده می کند؟ این معشوق در طولانی مدت شما را وادار به چه کار ها یا در پیش گرفتن چه رفتار هایی خواهد کرد؟

انتخاب این معشوق به نفع شماست یا می تواند در نهایت باعث رنج و آزردگی شما شود؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...