جزوه ی دینامیک اختری پست دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

جزوه ی دینامیک اختری

پست دوم

بیش از این مطلب را پیچیده نمی کنم. نظریه های ابعادی سنتی شرقی می توانند بسیار پیچیده باشند و معمولا برای یک شخص غربی معمولی، به نظر مطالب غرق شده در یک سری اصول فرهنگی و دینی شرقی است. دست و پنجه نرم کردن با اصطلاحات بدون توضیح بیگانه آخرین مساله ای است که شخص هنگام وارد شدن به موضوع به طور ذاتی پیچیده ی نظریه ی ابعاد لازم است انجام دهد. کلمات با تلفظ عجیب و سخت به راحتی مهم ترین مسائل را مبهم می کنند.

ناحیه ی زمان واقعی

من آن بعد غیر فیزیکی که نزدیک ترین بعد به دنیای فیزیکی است را ناحیه ی زمان واقعی می نامم. این بعدی است که اکثر اشخاصی که برای اولین بار برون فکنی می کنند در آن وارد می شوند. ناحیه ی زمان واقعی، بهتر است به صورت یک منطقه ی میانجی یا واسطه در نظر گرفته شود که به صورت مناسبی دنیای فیزیکی را از دنیای اختری جدا می کند. این ناحیه یک سری از خصوصیت های دنیای فیزیکی (یک بازتاب مستقیم و عینی زمان واقعی از واقعیت) و یک سری از خصوصیت های دنیای اختری ( یک محیط سیال و غیر فیزیکی) را داراست.

ناحیه ی زمان واقعی با اینکه از نظر فنی جزو بعد اختری است اما بهتر است که به صورت یک بعد کاملا مجزا در نظر گرفته شود. با این کار بیشتر ابهاماتی را که هنگام مربوط کردن ناجیه ی زمان واقعی با دو بعد و همچنین فاکتور های مرتبط با برونفکنی و خصوصیات محیطی آن ایجاد می شود را برطرف می کند.

محیط خارج از کالبد را می توان همه چیز دانست جز ساده! هر بعد دارای محیطی متمایز و خصوصیات منحصر به فرد است. اعوجاجات واقعیت یکی از مهم ترین عوامل گیج کننده در ناحیه ی زمان واقعی است. این اعوجاجات آنقدر پایدار اند که در واقع یکی از معدود عوامل ثابت موجود در ناحیه ی زمان واقعی در نظر گرفته می شوند. من ناحیه ی زمان واقعی را فی نفسه به طور مناسبی ثابت و قابل پیش بینی دیده ام. فکر می کنم بیشتر این اعوجاجات به دلیل تعامل بین محیط حساس ناحیه ی زمان واقعی و دریافت های ناپایدار جفت برونفکن شده می باشد.

به علت این که ناحیه ی زمان واقعی بسیار به دنیای فیزیکی نزدیک است عقاید عصر نو آن را در پایین ترین سطح از مقیاس ابعاد قرار می دهد. این کار باعث می شود که مردم آن را جزء زیر طبقات پست اختری بدانند که معروف به محیطی ناامن و منفی است و در نتیجه شدیدا از آن اجتناب کنند. ولی واقعیت این است که ناحیه ی زمان واقعی رابطه ای با سطوح پایین اختری ندارد. این ناحیه کاملا جدا و خنثی است و بهتر است که گفته شود در گستره ی ابعاد، نه بالاست و نه پایین.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...