سنتز ارتعاش عدد 1

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

سنتز ارتعاش عدد 1

در این مطلب به بررسی سنتز ارتعاش عدد 1 به عنوان یک سمبل می پردازیم. ذهن ما انسان ها دارای قابلیت های متعدد و پیچیده ایست که به ما کمک می کند تا در مورد ساختار جهان به تفکر بپردازیم و به مفاهیم موجود، فراتر از آنچه به نظر می رسند نگاه کنیم. در این میان، اعداد از جمله پرکاربرد ترین سمبل هایی هستند که جریان زندگی روزمره ی ما با آن ها گره خورده است.

به کمک قدرت سینستزیا یا سنتز می توان به شکل متفاوت و جالب تری در مورد انرژی و ارتعاشات سمبل عدد 1 به تفکر پرداخت. برای این موضوع می توانید تجسم کنید که عدد 1 برای شما سمبل چه رنگ، عطر، بو یا خاطره ای را تداعی می کند؟ این رنگ یا عطر و بو برای شما تشریح کننده ی چه نوع احساسی می باشد؟ در واقع سنتز  کردن به ما اجازه می دهد تا به آرشیو تکانه های ذهن خود دسترسی پیدا کرده و در مورد نحوه ی شکل گیری و قدرت گرفتن آن ها به تفکر بپردازیم.

به طور مثال عدد یک می تواند پرده هایی از رنگ سفید را برای من تداعی کرده و یادآور زمانی باشد که سال اول دوران تحصیل خود را شروع کردم. عدد یک می تواند یاد آور سکوی اول مسابقات و نوعی میل رقابت و رشد شخصی را تداعی کند. یک سمبل به تنهایی دارای ماهیتی مطلقا مثبت یا منفی نیست. در واقع سمبل ها مانند نوعی ژنراتور هستند که می توانند مسیر افکار و انرژی ما را تحت تاثیر قرار دهند. سمبل ها بیشتر مانند نوعی فیلتر عمل می کنند و شناخت ماهیت آن ها می تواند به ما کمک کند تا از آن ها به شکل آگاهانه تری استفاده کنیم.

ماهیت تکانه به شکلی است که می تواند با یک خودنمایی ناگهانی، تصمیمات و عملکرد فرد را تحت تاثیر قرار داده و او را وادار به پیگیری یک الگوی رفتاری از پیش تعیین شده کند. مهندسی تکانه ها وابسته به شناخت ارکان ناخودآگاه می باشد. ناخود آگاه قابل برنامه ریزی و مانند یک محوطه ی بسیار بزرگ از اطلاعات و الگوریتم های پراکنده می باشد. درست مثل داده های اینترنت که به واسطه ی مرورگر می توان درون این داده ها به جست و جو پرداخت.

سنتز ارتعاش سمبل ها، راهی برای شناخت آن دسته از محتوای ناخودآگاه می باشد که صرفا ماهیت انتزاعی و ذهنی نداشته و توانسته اند خود را در قالب یک مفهوم محسوس که در حوزه ی آگاهی فرد شناخته شده می باشد به نمایش بگذارد. محتوای ناخودآگاه مخصوصا حین عمل رویابینی به خود نمایی قابل توجهی پرداخته و می توانند فرد رویابین را گاها به شدت تحت تاثیر قرار دهند.

عدد 1 در سنتز ارتعاشی، می تواند مفاهیمی مثل یگانگی یا یکی شدن یا وحدت را تداعی کند. ما از این سمبل در طول زمان و در بسیاری از مباحث به کرار استفاده کرده ایم. به طور مثال رنگ های مختلف نور در اثر یکی شدن و وحدت دچار بی رنگی می شوند که همین طیف بی رنگ یا سفید، از عمومیت بیشتری برخوردار است و به نحوی درون آن غوطه ور می شویم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...