تعبیر خواب مرگ پدر یا مادر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مرگ پدر یا مادر

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب مرگ پدر یا مادر به عنوان یک کهن الگو می پردازیم. ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که پدر و مادر واقعی شما که در قید حیات هستند، دچار مرگ می شوند. همچنین ممکن است مرگ پدر و مادر خود را در خواب در حالی مشاهده کنید که در دنیای واقعی، پیش از این دچار مرگ شده اند.

گاها ممکن است پدر و مادری را در خواب مشاهده کنید که شباهت چندانی به پدر و مادر واقعی تان در دنیای بیداری ندارند اما دچار مرگ می شوند.

دیدن چنین خواب هایی به معنی وقوع یک اتفاق بد برای شما یا اطرافیان تان در دنیای واقعی نیست.

در علم تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در طول خواب مشاهده می کنیم سمبل افکار و فرهنگ و ارزش هایی هستند که در حال تاثیر گذاری بر زندگی و روزمره ی ما می باشند.

پدر و مادر نماد آن دسته از افکار و عادت های بسیار اساسی و تاثیرگذاری هستند که از سال های ابتدایی زندگی با آن ها همراه می شویم. ما انسان ها پتانسیل تغییر و متحول کردن خود را داریم یا در دوره هایی از زندگی مجبور می شویم تا عادت ها و افکار خود را تغییر دهیم. قطعا تغییر افکار و خارج شدن از چرخه های عادت، کار ساده ای نیست چرا که ما به انرژی های گذشته وابستگی پیدا می کنیم و از بین رفتن آن ها می تواند موقتا در درون ما احساس حسرت و ماتم ایجاد کند اما تغییر افکار یا انرژی ها به معنی پایان یافتن تجربه ی زندگی نیست.

والدین می توانند در زمینه ی مدیریت زندگی به ما کمک کنند. آن ها به عبارتی می توانند پشتیبان و حامی ما در زندگی باشند. اما دیر یا زود لازم است وابستگی خود را نسبت به آن ها قطع کنیم.

در سطح روانی و ذهنی نیز اتفاقاتی بسیار مشابه در حال رخ دادن است. افکار و عادت هایی که از محیط اطراف و فرهنگ مان به ارث برده ایم ممکن است از بین بروند و نتوانیم تا پایان به آن ها وابستگی پیدا کنیم.

خوابی با موضوع مرگ پدر یا مادر نشان می دهد که اخیرا فکر یا عادتی در درون شما مرده است و دیگر نمی توانید به این الگو یا سبک زندگی تکیه کنید. این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که بهتر است به سبک و شیوه ی جدیدی به مدیریت زندگی خود بپردازید.

هم اکنون مسئولیت های شما در قبال زندگی تان افزایش یافته و لازم است با اقتدار و کاردانی بیشتری به مدیریت سبک زندگی خود بپردازید.

اجازه ندهید احساس ضعف و وابستگی به گذشته بر شما غلبه پیدا کرده و کنترل زندگی از دست تان خارج شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...