تعبیر خواب انتقام گرفتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب انتقام گرفتن

انتقام جویی و خشم، به عنوان احساسات منفی شناخته شده اند و زمانی که بر ما غالب می شوند، معمولا احساس خوبی نخواهیم داشت، تا زمانی که این احساس منفی تخلیه شود. برای تفسیر چنین خوابی باید توجه داشته باشید که در خواب خود، در حال انتقام گرفتن از چه کسی یا چه چیزی هستید. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. به طور مثال اگر در حال تلاش برای انتقام گرفتن از پدر خود هستید، این خواب می تواند به احساس ناراحتی شما از بابت احساس ناتوانی در مدیریت فشار های زندگی باشد. این خواب می واند توسط یک کودک نیز دیده شود. شاید از خود بپرسید یک کودک چرا باید درگیر دغدغه ی مدیریت زندگی باشد؟

باید بدانید که کودکان نیز ممکن است فشار های روانی به مراتب شدید تری را به علت ترس هایی که محیط اطراف در او ایجاد می کند، تجربه کند.

رویایی در مورد انتقام جویی، معمولا یک رویای خوش آیند نیست. ممکن است در خواب مشاهده کنید که در حال انتقام جویی از یک حیوان هستید. فارغ از نوع و گونه ی حیوان، باید بدانید که حیوانات در خواب، سمبل غرایز زیستی ما می باشند. آن ها بسیار متنوع، پیچیده و قدرت مند می باشند. غرایز، پاره ای از قدرت های درونی انسان می باشند. ما قادر به کنترل و برنامه ریزی یا تربیت این غرایز هستیم. ما قادر به اهلی کردن غرایز خود هستیم. اما همچنان که برخی از ما انسان ها در دنیای واقعی از حیوانات اهلی یا وحشی سو استفاده می کنیم، گاها از قدرت ها و پتانسیل های درونی خود نیز سو استفاده می کنیم و با این کار به خود یا دیگران نیز آسیب می رسانیم.

ما با خشم، کینه ورزی و حسادت، سو استفاده از علم و قدرت، می توانیم تا مرز انقراض به پیش برویم. خوابی در مورد انتقام جویی به شما هشدار می دهد تا از قدرت خود در مسیر درستی استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...