تعبیر خواب خوردن غذای سطح پایین یا بی مزه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خوردن غذای سطح پایین یا بی مزه

خوراکی ها در خواب، با توجه به رنگ و طعم و بویی که دارند، می توانند معنای متفاوتی نیز بپذیرند. خوراکی به طور عمومی سمبل انرژی حیاتی بدن و ذهن می باشد. در دنیای واقعی، این انرژی را از طریق تمرکز و احساساتی که در ذهن پرورش می دهیم، به دست می آوریم. به این ترتیب اگر در خواب مشاهده کردید مشغول خوردن غذایی هستید که علاقه ای به آن ندارید یا طعم و عطر دلخواه شما را ندارد، بر روی افکاری که ناخودآگاه بر آن ها تمرکز می کنید، توجه بیشتری داشته باشید.

دیدن خواب هایی با مضمون غذاهای سطح پایین، کهنه یا کدر، می تواند به این معنا باشد که شما در ذهن خود، در حال رنجاندن خودتان هستید یا از تجربه ی مجدد احساسات و تجربیات خوب، احساس ناامیدی می کنید. این خواب از شما می خواهد تا متوجه تاثیر منفی این افکار باشید و به دنبال شناخت تجارب و احساسات مثبتی باشید که ممکن است در زندگی فراموش کرده باشید.

محیطی که در آن غذا را سرو می کنید، یا افرادی که غذا را برای شما آماده می کنند یا شما را دعوت به خوردن آن غذای خاص می کنند نیز می توانند در تفسیر خوابتان موثر واقع شوند. توجه داشته باشید که حضور تمام آن ها سمبلیک می باشد.

برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند راهنمای شما برای عبور از چالش های فعلی در زندگی واقعی باشد؟

برای این که مفهوم مکانی که در آن مشغول خوردن غذا هستید را درک کنید، ابتدا باید بدانید که فضا ها و اماکن، می توانند سمبل فضاهای فکری یا اتمسفر روانی خودتان در شرایط فعلی زندگی باشند یا شرایط روانی ای که تحت تاثیر یک مساله ی خاص برای شما ایجاد شده است. اگر این شرایط درون خواب، بد و نامناسب باشد به این معناست که لازم است فضای فکری خود را پاکسازی کنید یا از پیگیری یک شرایط منفی دست بکشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...