تعبیر خواب طاووس قرمز

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب طاووس قرمز

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب طاووس قرمز به عنوان یک پرنده می پردازیم. در دنیای خواب ها هیچ چیز غیر ممکن نیست و ممکن است گاها با سمبل هایی رو به رو شوید که در دنیای واقعی نمی توان مشابه آن ها را یافت. اما روش هایی وجود دارد که می توانید با به کار گیری آن ها به تفسیر چنین خواب هایی بپردازید.

پرندگان می توانند نماد آن دسته از غرایز و مهارت های روانی ما باشند که به ما کمک می کنند تا افکار و ایده هایی بلند پروازانه را در خود پرورش داده و به پیگیری آن ها بپردازیم و آن ها را از مرحله ی ذهنی و انتزاعی وارد پهنه ی زندگی واقعی خود کنیم. چنین افکاری معمولا دست کم گرفته می شوند اما لازمه ی خلق ایده های جدید می باشند. همچنین هر پرنده با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند به احساسات و ایده ها یا مهارت های متفاوتی اشاره کند. به طور مثال یک طاووس می تواند احساس شکوه و جمال یا حسی پادشاهانه را ایجاد کند.

چنانچه به فرهنگ عمومی نیز مراجعه کنید متوجه می شوید که طاووس اغلب به عنوان پرنده ای سلطنتی شناخته شده است. ویژگی های ظاهری و رفتاری این پرنده باعث شده تا بتواند به شکل مطبوعی توجه دیگران را به خود جلب کرده و آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

ما انسان ها نیز می توانیم مهارت هایی را درون خود پرورش دهیم که کمک می کنند دیگران را تحت تاثیر قرار داده و توجه آن ها را به خود جلب کنیم. حال چه می شود اگر در خواب خود با یک طاووس قرمز رو به رو شویم؟ رنگ ها می توانند خود به تنهایی توصیف کننده ی احساسات و ویژگی هایی شگفت انگیز باشند. رنگ ها مانند فیلتر هایی هستند که می توانیم به کمک آن ها به بسیاری از مفاهیم هستی نگاه کنیم و تجربیات و احساسات متفاوتی را تجربه کنیم. یک طاووس سرخ می تواند نماد یک ایده ی خلاقانه در زمینه ی تاثیر گذاشتن بر دیگران باشد که با انرژی پر شور و قدرت مند رنگ قرمز نیز گره خورده است. مثل زمانی که تصمیم میگیرید ایده ای جدید و خاص را در زمینه ی کسب و کار خود به کار بگیرید تا بتوانید سود و سرمایه ی بیشتری به دست آورید.

چنانچه به سیستم انرژیکی انسان ها توجه کنید، چاکرای ریشه اغلب با رنگ قرمز مشخص شده است. چاکرای ریشه طیف بسیار وسیعی از حالات و احساسات و انرژی های ما را در بر دارد که باعث می شوند در مجموع یک حس تعلق و قدرت را تجربه کنیم. درست مانند کاری که ریشه برای یک درخت انجام می دهد. ضعیف بودن ریشه می تواند باعث ضعیف تدریجی درخت شود. به این ترتیب شما می توانید حدس بزنید که یک طاووس سرخ سعی دارد شما را متوجه چه ایده ها یا مهارت هایی کند.

یک طاووس سرخ می تواند حس گرما و امنیت را ایجاد کند. داشتن چنین احساس و مهارتی در دنیای واقعی می تواند بسیار مفید و جالب توجه باشد. چنانچه در خواب خود با چنین سمبلی رو به رو شوید می توان اینطور استدلال کرد که چنین انرژی و ایده ای درون شما وجود داشته و می توانید آن را در زندگی واقعی خود نیز به جریان انداخته و از مزیت های آن برخوردار شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...