تعبیر خوابی با موضوع عقاب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خوابی با موضوع عقاب

خواب دیدم یه عقاب بزرگ که نرم بود اونور بلند شد. یکی دو دقیقه بعد یهو اومد طرفم حمله کنه بهم. منم تو هوا پریدم گردنشو گرفتم و پریدم پشتش و بهش فشار می آوردم که از پنجه هاشم نتونه استفاده کنه. یکم بعد که آروم شد با هم دوست شدیم. حتی یه مرغ زنده ام براش گرفتم. وقتی به مرغه چنگ انداخت، مرغه رو بدنش شکاف زیادی ایجاد شد. بعد به فکر نگه داری ازش بودم که از خواب بیدار شدم.

تعبیر خواب:

عقاب موجودی تیزبین و قدرتمند است که رفتار های بسیار زیرکانه ای از خود نشان می دهد. این زیرکی ها به عقاب کمک می کند تا بتواند به شکل آسوده تری درون طبیعت زندگی کرده و به بردگی کشیده نشود. درون روان و ذهن ما انسان ها نیز قدرت ها و غرایزی وجود دارد که شباهت زیادی به ویژگی های عقاب دارند. اما تنها در صورتی می توانیم از آن ها برای پیشرفت و بهبود زندگی خود استفاده کنیم که بتوانیم آن ها را شناخته و کنترل کنیم.

این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که اخیرا تلاش هایی را در جهت بهبود مهارت های مشابه خود با ویژگی های عقاب را در پیش گرفته اید اما این تلاش ها هنوز به نتیجه ی دلخواه شما نرسیده و لازم است تا به نتیجه رسیدن این تلاش، تمرکز خود را بر هدف و برنامه ی خود حفظ کرده و از گرفتن تصمیمات مهلک و اشتباه خودداری کنید. این خواب به شما هشدار می دهد که از قدرت های رفتاری و روانی خود برای سو استفاده از دیگران استفاده نکنید. همچنین مراقب باشید که حواس پرتی یا تصمیمات عجولانه در زمینه ی هدفی که در پیش گرفته اید، آرامش روانی شما را مختل نکند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...