تعبیر خواب کدو تنبل

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کدو تنبل

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب کدو تنبل به عنوان یک گیاه می پردازیم. کدو تنبل یک گیاه خوراکی است که به سمبلی جالب و نوستالژیک در برخی فرهنگ ها نیز تبدیل شده است. به طور مثال ممکن است در خواب خود، یک کدو تنبل را در شب هالووین مشاهده کنید.

گیاهان و بخصوص گیاهان خوراکی، می توانند به کرار در خواب های ما ظاهر شده و جلب توجه کنند. شما می توانید به روش های مختلفی به تفسیر خوراکی ها و گیاهانی بپردازید که در خواب های خود مشاهده می کنید. یکی از این راه ها، توجه به رنگ آن هاست. همان طور که در دنیای واقعی، بدن و زندگی ما به شکل جدی به خوراکی ها وابسته است تا بتواند انرژی مورد نیاز خود برای زندگی کردن را به دست آورد، ما در سطح روانی و ذهنی نیز، به خوراکی هایی نیاز داریم که به تقویت و رشد ارکان روان ما کمک کند. ما این انرژی را از راه های گوناگونی به دست می آوریم. مثل انجام مراقبه و تقویت چاکرا ها. مطالعه و پرداختن به هنر. چنین کارهایی در واقع خوراک ذهن و روان ما را تامین می کنند. اما ما انسان ها لزوما همواره به دریافت خوراکی های سالم توجه نمی کنیم.

برای درک بیشتر این موضوع به دنیای واقعی توجه کنید. ما انسان ها به تدریج عمل کشاورزی را فراموش کرده یا از رندگی خود بسیار دور می کنیم و به مصرف خوراکی های آماده ای روی می آوریم که گاها به راحتی می توان درک کرد که حاوی مواد چندان سالمی نیستند. اما روزمره ی خود را به شکلی برنامه ریزی کرده ایم که مصرف خوراکی های ناسالم، برای ما تبدیل به یک عادت می شوند و بر اطلاعاتی که در مورد سلامت خوراکی ها به دست می آوریم نیز از منابعی استفاده می کنیم که پراکنده و نا مشخص می باشند.

بسیاری از بیماری های جسمی رایج در سطح جامعه نیز به علت داشتن عادت های ناسالم غذایی شکل گرفته اند. حال چه می شود اگر همین بی توجهی را نسبت به خوراکی های ذهنی و روانی خود انجام دهیم؟ این کار، سلامت روانی ما را به خطر خواهد انداخت. پس اگر در خواب خود یا گیاه کدو تنبل رو به رو شدید، می توان اینطور استدلال کرد که لازم است درک جدیدی نسبت به خوراکی های فکری خود پیدا کرده و به شکل دقیق تری به مدیریت آن ها بپردازید.

رنگ کدو تنبل، اغلب مایل به نارنجی است. نارنجی با چاکرای دوم، حس خلاقیت و ایده پردازی، شور ایجاد آثار هنری و ابتکارات جدید مرتبط است. مصرف خوراکی های فکری ای که بتواند چنین احساساتی را درون شما زنده کند می تواند بسیار مفید واقع شود. تشخیص و تهیه ی چنین خوراکی هایی ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد اما شما می تونید با کمی تلاش، حساسیت خود را نسبت به انرژی ها بالا برده و خوراک فکری خود را پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...