تعبیر خواب مجری بیمار

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مجری بیمار

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب مجری بیمار به عنوان یک شخصیت می پردازیم. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. مجری نماد آن دسته از مهارت هایی است که به ما کمک می کند تا توجه عده ی زیادی را به خود جلب کرده و آن ها را تحت تاثیر قرار دهیم.

ما بسیاری از اوقات در زندگی خود نقش یک مجری را ایفا می کنیم. به طور مثال کتابی می نویسیم یا با یک گروه دوستی معاشرت می کنیم. در واقع بسیاری از مهارت های روانی ای که در طول زندگی کسب می کنیم شباهت زیادی با مهارت های یک مجری دارد. اما چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که یک مجری بیمار است؟ این به این معناست که ما در کنترل و به کارگیری مهارت های مذکور دچار مشکل شده ایم و شاید لازم باشد تا مدتی از موقعیت های مشابه دوری کنیم.

به طور مثال ممکن است اخیرا در یکی از گروه های دوستی مورد ظلم قرار گرفته باشید یا یک دوست خیانت کار، قلب شما را شکسته باشد. قطعا چنین اتفاقی تاثیر بدی بر روان ما می گذارد و ممکن است باعث شوند ا مدتی از تمام جمع ها فاصله بگیریم. این خواب از شما می خواهد تا متوجه آسیب وارده بر روان خود باشید و اجازه ندهید چنین ناراحتی هایی بر شما غلبه پیدا کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...