تعبیر خواب توجه نکردن معشوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب توجه نکردن معشوق

در این مطلب به بررسی سمبل تعبیر خواب توجه نکردن معشوق به عنوان یک آرکتایپ می پردازیم. معشوق از جمله محبوب ترین شخصیت هایی است که می توانیم در خواب های خود مشاهده کنیم و انسان ها اغلب پس از دیدن خوابی با موضوع معشوق، در پی آن هستند تا مفهوم خواب خود را درک کرده و بفهمند که به چه علت معشوق شان در خواب ظاهر شده است.

خوابی با موضوع توجه نکردن معشوق، اغلب خواب دلپذیری نیست. اما این خواب لزوما به این معنی نیست که قرار است در آینده با نوعی ناکامی عاطفی رو به رو شوید. معشوق شما در خواب، سمبل آن دسته از تجارب و احساسات مطلوبی است که در زندگی واقعی در پی آن ها می باشید و رسیدن به این تجارب و خواسته ها می تواند باعث ایجاد احساس رضایت و لذت درون شما شود.

حال چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که شخصیت معشوق، به ما توجهی نمی کند؟

این خواب می تواند نشان دهنده ی این موضوع باشد که هنوز نتوانسته اید پتانسیل لازم برای رسیدن به خواسته ی قلبی خود را کسب کنید و برای رسیدن به هدف قلبی تان لازم است تلاش بیشتری را به کار بگیرید. گرچه انتخاب دیگری هم پیش روی شماست. این که از خواسته ی قلبی خود دست بکشید. کاری که بسیاری از افراد در این مرحله انجام می دهند. در واقع این خواب زمانی را نشان می دهد که شما حدی از تلاش را برای رسیدن به هدف قلبی خود انجام داده اید و انتظار داشته اید که بتوانید تا حدی تجربه ی مورد نظر خود را به دست آورید، اما این انتظار برآورده نشده است.

ممکن است در خواب خود فردی را به عنوان معشوق تان مشاهده کنید که در واقعیت، شناخت یا علاقه ی بخصوصی نسبت به او ندارید. همچنین ممکن است در خواب خود، فردی را به عنوان معشوق مشاهده کنید که در واقعیت وجود ندارد. چنین خوابی می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که بهتر است در مورد هدف قلبی خود و ماهیت آن به خود شناسی بیشتری دست پیدا کنید و از خودتان بپرسید که در زندگی، حقیقتا برای رسیدن به چه تجربه یا احساسی تلاش می کنید؟ و آیا خواسته ی شما تامین کننده ی آرامش خاطر شما نیز می باشد؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...