رمان بازگشت به لموریا 2| پست پایانی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

این خواب برای من نماد اینه که نباید از کنار این سوالات ساده گذشت. گاهی بهتره اول یاد بگیریم چطور دنبال جواب این جنس سوالات بگردیم و بعد ذهن مون رو مشغول شون کنیم.

.

.

.

از طرف ارغوان به دوستای لمورم

سلام دوستای خوب، امیدوارم حال تون خوب باشه. حال من کاملا خوبه و آرامش دارم. می خواستم اطلاع بدم که دارم چیکار می کنم. مدتی بود طرحای مینیاتوری، بیشتر از همیشه توجهم رو جلب کرده بودن. رنگ ها، نحوه ی به هم پیوستن خطوط و بافت ها، تغزل و هارمونی منحصر به فردی که میشه به واسطه ی مینیاتور ایجاد کرد، چیزیه که به نظرم خیلی ایده آله.

می خوام بیشتر در مورد مینیاتور، مطالعه و تمرین کنم. اگر شد کارت ها رو به کمک مینیاتور طراحی کنم. دیشب خواب می دیدم که خانواده ای دارم. من و بقیه ی بچه های خانواده علاقه داشتیم گیتار داشته باشیم. آرکتایپ پدر، درون این خواب، فردی نسبتا خسیس و بی حوصله بود. می خواست بچه ها رو با خریدن گیتار های سطح پایین که صدای زیبایی هم نداشتن راضی کنه. تصویری توی ذهن داشتم از گیتار خیلی خوبی که انگار قبلا باهاش کار کرده بودم و به کمکش میشد فرکانس ها، صداها و هارمونی های فوق العاده ای ایجاد کرد.

وقتی دستت رو روی سیم های این گیتار می کشیدی یا نگه می داشتی، صدا امتداد پیدا می کرد. رنگ گیتار، نقره ای رنگ بود. با خودم فکر می کردم که نباید به اون گیتار های مسخره ای که پدرمون می خواد بخره راضی بشم. باید از خیرشون بگذرم؛ چند ماهی بیشتر و سخت تر کار کنم تا بتونم چیزی مثل اون گیتار نقره ای رو بخرم.

این خواب برای من یادآور این بود که اگر وقت و حوصله ی بیشتری برای اهداف و برنامه هام بذارم، می تونم نتیجه ای بگیرم که برام راضی کننده تر باشه.

می دونم که مدت زیادی لازم دارم تا بتونم به فرم دلخواهم در مورد طراحی و نقاشی برسم و کارت ها رو اون طور که دوست دارم طراحی کنم اما توی این مسیر می تونم چیز های زیادی درباره ی سمبل ها، رنگ ها و انرژی یاد بگیرم و لغت نامه ی تعبیر خواب روان شناسی رو تکمیل کنم. با خودم فکر می کنم وقتی کم کم بقیه ی دوستانم بخوان به این دنیا سفر کنن و درباره ی خواب هاشون کنجکاو بشن، ممکنه به طور اتفاقی این چیز هایی که نوشتم رو بخونن.

امروز چشم قشنگ چیزی گفت که خیلی برام خوش آیند و راضی کننده بود. من از این موضوع اطلاع نداشتم و کنجکاو بودم که بدونم در نهایت، سفر روحی ما به کجا میرسه؟

چشم قشنگ گفت: ما عمری طولانی داری، ولی مرگ جزئی از قوانین الهی هستیه، ما به نور تبدیل میشیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...