رمان بازگشت به لموریا 2| پست دویست و دهم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

نامه ی چهاردهم

از طرف ارغوان به روح آقای نیکولا تسلا که هاله ی نارنجی داره

سلام آقای تسلا، حالتون چطوره؟ حال من که خیلی خوبه. ساعتی قبل با فرشته کاسیل نامه نگاری کردم و بعدش مشغول مراقبه شدم. انرژی ای به سمتم اومد که به شدت بهم آرامش داد و غم ها و ناراحتی ها رو ازم گرفت. به این نتیجه رسیدم که ناراحتی دیروز من راه حل داشته و نیازی نبود اینقدر از دست دیگران عصبانی شم و کینه به دل بگیرم. برای هر ناراحتی، راه حل خوبی میشه پیدا کرد.

می خواستم گزارشی در مورد کارهام بفرستم. برای امشب قصد دارم 6 تا رنگ که طی ماه های اخیر، بیشتر از همه برای نقاشی هام استفاده می کردم رو انتخاب کنم. چارت شون رو تهیه کنم و درون صفحات دفتر یادداشتم بچسبونم و از این رنگ ها عکس بگیرم. در حال حاضر از همون برنامه ی Paint برای به دست آوردن مقدار های عددی هر رنگ استفاده می کنم. این برنامه می تونه 6 مقدار رو به دست بیاره. مثل میزان:

Green

Blue

Red

و میزان:

Lum

Sat

Hue

فعلا از همین سیستم استفاده می کنم و اختلافات تقریبی یا اصطلاحا میزان خطای اندازه گیری رو نادیده می گیرم.

یادتون هست که قبلا می گفتم دوست دارم انرژی رنگ ها رو درک کنم؟ ایده ام اینه؛ رنگی که به کمک برنامه ی پینت از چارت هام می گیرم رو روی یک صفحه اعمال کنم. مثل یک عکس تک رنگ و این عکس رو روی مانیتور تبلتم به نمایش میذارم. این کار بهم اجازه میده نوری مثل اون رنگ رو توی فضای تاریک اتاقم و حین مراقبه منتشر کنم و اینطوری تحت تاثیرش قرار بگیرم و هر چقدر که بخوام در مورد اون رنگ تمرکز کنم.

از اون جایی که کارم تعبیر خواب روانشناسیه، می خوام که ببینم این روش مراقبه چه تاثیری روی خواب هام می ذاره. می خوام برای این پالت 6 تایی، یک کتاب یا کتابچه بنویسم. برای هر رنگی که بررسی می کنم یک اسم انتخاب کنم. فکر می کنم بهتر باشه در مورد هر رنگ، 10 روز مراقبه کنم. هر روز حدودا یک ساعت و اگر خوابی مرتبط با اون رنگ دیدم، یادداشت و بررسی کنم. اگر هم خوابی در مورد اون رنگ ندیدم، صرفا حسمو بنویسم و رد بشم و بررسی اون رنگ رو به زمان دیگه ای موکول کنم. زمانی که حساسیتم نسبت به اون رنگ خاص بیشتر بشه، مجددا در موردش تمرکز می کنم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...