تعبیر خواب پیدا کردن چیپس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پیدا کردن چیپس

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب پیدا کردن چیپس به عنوان یک خوراکی می پردازیم. شما ممکن است در حالات و موقعیت های مختلفی با خوابی با موضوع چیپس رو به رو شوید. به طور مثال ممکن است در خواب مشاهده کنید که مشغول قدم زدن در یک صحرا، دشت یا خیابان هستید و ناگهان یک پاکت چیپس پیدا می کنید. چنانچه این پاکت چیپس تازه و دست نخورده باشد و بتوان چیپس های درون آن را مورد استفاده قرار داد قطعا دیدن این خواب برای شما تجربه ی خوش آیندی نیز خواهد بود.

برای درک مفهوم روان شناسی چنین خوابی لازم است در ابتدا با مفهوم خوراکی ها و علت ظهورشان در خواب آشنا شوید. خوراکی هایی که در خواب می بینیم، سمبل خوراکی های فکری و روانی ای می باشند که به طور روزمره مورد استفاده قرار می دهیم. خوراکی هایی که می خورید، یک تصویر نمادین از خوراکی های فکری ای می باشند که در دنیای واقعی مشغول به مصرف رساندن آن ها هستید مثل گوش دادن به موسیقی، کتاب خواندن، فیلم دیدن، کارتون و معاشرت با انسان های مختلف یا دیدن برنامه های تلویزیونی. ما از این مواجهه ها تاثیر می پذیریم و آن ها به ما خوراک رسانی می کنند اما آیا واقعا تمام این خوراکی ها برای سلامت روانی ما مناسبت هستند؟ قطعا خیر. دنیا پر از خوراکی های متنوع و مجانی یا ارزان قیمتی است که می توانند سلامت ما را به خطر اندازند. گرچه این خوراکی ها را می توانید با قیمت های گران نیز پیدا کنید. به طور مثال یک استاد مرموز را تجسم کنید که به سختی می توان به او دسترسی پیدا کرده و در کلاس هایش شرکت کرد. اما با کمی دقت می توان فهمید که این فرد در حال تدریس موضوع و مفهومی نامناسب می باشد که با تاثیر پذیرفتن از آن ها، ممکن است سلامت روانی شما به خطر افتد. مطمئنا منطقی نیست که به مصرف خوراکی هایی بپردازیم که به طور اتفاقی و به صورت بسته بندی یا غیر بسته بندی شده پیدا می کنیم. آن ها ممکن است حاوی چیز هایی مضر یا غیر مفید نیز باشند. به همین ترتیب لازم است در مورد خوراکی های فکری و روانی خود نیز آگاه باشیم و از مصرف موسیقی یا افکاری که از محتوای آن ها نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم خودداری کنیم.

خوراکی چیپس برای اغلب ما می تواند یک خوراکی اشتها آور و وسوسه کننده باشد. برخی خوراکی های فکری نیز به همین شکل اند مثل برخی افکار و نظرات جالب یا کتاب ها و فیلم های هیجان انگیز. اما با کمی تفکر می توان دریافت که برخی از این خوراکی ها ماهیت مشخص و روشنی ندارند و ممکن است به تدریج سلامت ذهن و روان ما را به خطر اندازند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...