تعبیر خواب شنیدن فایل صوتی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شنیدن فایل صوتی

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب شنیدن فایل صوتی به عنوان یک سمبل مرتبط با کامپیوتر و اینترنت می پردازیم. به طور مثال ممکن است در خواب های خود مشاهده کنید که فردی برای شما یک وویز یا پادکست فرستاده یا فایل صوتی ای را از اینترنت دانلود کرده و گوش بدهید. شما می توانید چنین خوابی را به کمک پارامتر های مختلفی تفسیر کنید.

در این مطلب چند الگو و مثال برای درک بیشتر خوابی با موضوع شنیدن فایل صوتی ارائه شده است. این خواب می تواند نماد احساسات و افکاری باشد که طی روزمره ی خود با آن ها دست و پنجه نرم می کنید اما لزوما در مورد منبع و نحوه ی شکل گیری آن ها آگاهی ندارید. این افکار می توانند در لحظات و موقعیت های گوناگونی به سراغ ما بیایند و ذهن مان را مشغول کنند. به طور مثال مشغول آشپزی هستید که به یاد می آورید در یک مهمانی قدیمی، یک حرف ناخوش آیند شنیده اید یا فلان کارفرما با شما رفتاری وقیحانه داشته است. چنین یادآوری هایی معمولا خوش آیند نیستند. اما برخی از ما به شکل جدی تری با آن ها رو به رو هستیم. به شکلی که گاهی احساس می کنیم فضای اطراف ما آکنده از انرژی های منفی شده و ذهن ما در حال دریافت این انرژی هاست.

البته این اتفاق به شکل خوش آیند هم می تواند رخ دهد. به طور مثال یک روز ناگهان به سراغ آلبوم خود می روید و عکس های دوران مهد کودک خود را مرور می کنید و این موضوع باعث میشود تا خاطرات خوبی را به یاد آورید.

اما چه می شود که به طور ناگهانی چنین افکار و تمایلاتی به ذهن ما خطور می کنند؟ یا در واقع منشا شکل گیری این تکانه ها چیست؟ تکانه توصیف کننده ی یکی از توانایی های ذهنی منحصر به فرد ماست که می تواند ما را از اعماق ناخودآگاه مان مطلع کند. تکانه مانند یک تلنگر یا جعبه ی اسرار آمیز کوچک یا بزرگ است که ناگهان آن را باز می کنیم و با چیز هایی رو به رو می شویم که انتظار رو به رو شدن با آن ها را نداشته ایم. تکانه یک چیز ساده و روزمره نیست. بلکه موضوعی است که برای ما خاص و تکان دهنده می باشد. به طور مثال عکس دوران مهد کودک شما می تواند برای شما  یک تکانه ی بسیار قدرت مند باشد چرا که عناصر درون این عکس، شدیدا با ویژگی ها و انرژی های درونی شما گره خورده و در ارتباط است اما همان عکس ممکن است برای من هیچ احساس خاصی را ایجاد نکند و اصلا من را تحت تاثیر قرار ندهد یا میزان تاثیر آن بسیار اندک و ناچیز باشد.

حقیقت این است که خواب های ما پر از تکانه می باشد که برخی از آن ها برای ما از شدت اهمیت بیشتری برخوردارند و معمولا همین خواب ها هستند که در ذهن ما پر رنگ تر مانده و در دنیای واقعی به دنبال تعبیر و معنای آن ها هستیم.

در تفسیر خوابی با موضوع فایل صوتی می توان گفت که شما با تکانه ای رو به رو هستید که هنوز در مورد منشا آن آگاهی ندارید. به همین دلیل بهتر است مراقب باشید تا به سادگی تحت تاثیر احساس غالب بر آن تکانه ی خاص قرار نگیرید. به طور مثال در خواب خود یک فایل صوتی را می شنوید که در آن فردی در حال ابراز احساسات یا ابراز نفرت به شماست؟ خب پس بهتر است به راحتی این حرف ها را باور نکنید و از بابت شنیدن این حرف ها خوشحال یا ناراحت یا وحشت زده نشوید.

در دنیای واقعی ممکن است به طور ناگهانی احساسات مختلفی به ذهن شما خطور کند و با خود بگویید: نکند فلان آدم حقیقتا عاشق من بوده اما فرصتی پیش نیامده که ابراز کند؟ نکند من آنقدر احمق بودم که ذات کثیف فلان آدم را ندیدم؟ نکند باید از آن ها انتقام می گرفتم تا فکر نمی کردند احمق و ساده لوح هستم؟ و بسیاری افکار دیگر.

در این لحظات تکانه هایی درون شما به ارتعاش در امده اند که ماهیت روشنی ندارند. با دیدن چنین خواب هایی بهتر است کمی بیشتر در مورد احساسات واقعی و درونی خود تفکر کنید و متوجه شوید که حقیقتا چه احساسات یا انرژی هایی در حال شکل دادن به زندگی شما می باشند. اجازه ندهید یک سری افکار و احساسات و خاطرات منفی زندگی شما را خراب کرده و باعث شوند تجارب تلخی برای خود ایجاد کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...