تعبیر خواب گریه کردن| تعبیر خوابی با موضوع گریه کردن و گم شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب گریه کردن

با سلام من صبح بعد نماز خواب دیدم جایی مشغول درس خوندن بودم بعد ورزش کردم ودخترم جلوی چشمم بود ولی بعد به خودم اومدم دیدم نیست وآخرین جایی که بود دنبالش کردم فهمیدم دزدیده شده وکسی به من گفت که او رو بردن حتی من از یه کودک مشخصاتشو پرسیدم گفت اونو دزدین من بقدری گریه کردم که درعمرم چنین رنج و دردی نکشیده بودم یه دردی از اعماق وجودم شعله میزد بعد یه پسر بچه دیگرهم بود اونم گویا فرزند من بود و با من گریه میکرد اما در بیدار تنها یک دختر دارم اونقدر گریه و درد کشیدم بیدار شدم ممنون از تعبییرتون

سلام وقت شما بخیر باشه. زمان هایی درون زندگی ما هست که هدف و برنامه های خودمون رو فراموش کردیم و درگیر مسائل روزمره مثل کار یا تحصیلات شدیم. بچه ها ثمره ی رنج و تلاش و صبر ما هستن. برای ما بسیار ارزشمندن. اگر اونها رو از دست بدیم ممکنه شدیدا افسوس بخوریم و آرزو کنیم که کاش فرصت بیشتری پیش میومد تا بتونیم بهشون محبت و توجه نشون بدیم.

ما در سطح روانی و ذهنی اهداف و انگیزه هایی داریم که شاید نمود فیزیکی ندارن اما برای من مهمن. مثلا برخی از ما به معنویت علاقه داریم یا دوست داریم که ویژگی ها و صفت های مثبتی رو درون خودمون تقویت کنیم. اما گاهی مسیر رو گم می کنیم و یادمون میره که چطور این انگیزه ها رو برآورده کنیم. این گم شدن ها و از دست دادن فرصت ها می تونه در قالب چنین خواب هایی ظاهر بشه. در واقع روح تلاش می کنه تا به ما تلنگر بزنه که بیدار شو، ببین چه چیز هایی رو داری فراموش می کنی! از فرصت زندگی استفاده کن و انگیزه های واقعیت رو دنبال کن. اجازه نده غفلت و حواس پرتی باعث بشه فراموش کنی برای چی به این دنیا اومدی و دوست داشتی چه تجربه هایی به دست بیاری.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...