رمان بازگشت به لموریا 2| پست دویست و دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

به هر صورت من هم باید به قولی که به فرشته کاسیل دادم عمل کنم و در عوض، انرژی خوبی که فرستاده، آدم مفیدی باشم و مفید ترین کار هایی که از دستم بر میاد رو برای کمک به دیگران انجام بدم.

.

.

.

نامه ی دوازدهم

از طرف ارغوان به روح آقای نیکولا تسلا که هاله ی نارنجی داره.

سلام آقای تسلا امیدوارم حال تون خوب باشه. حال منم خوبه و خیلی خوشحالم که دارم نامه ی جدیدی برای شما می فرستم. تجارب جدیدم اینقدر لذت بخش بود که انرژی منفی ایمیل های تهدید آمیزی که دوباره فرستاده شد اصلا آزارم نداد. می خواستم در مورد رنگ ها باهاتون صحبت کنم.

من برای درک رنگ ها از یک روشی می خوام استفاده کنم که از جانور شناس ها یاد گرفتم. مستندی دیدم که درونش به مدت قابل توجهی به رفتار و نحوه ی زندگی حیوانات نگاه می کردن و این رفتار ها رو با ادبیات ساده ای توصیف می کردن. من دارم آلبومی از رنگ ها درست می کنم. رنگ هایی که حین نقاشی کشیدن و درون پالتم به صورت ناخودآگاه درست می کنم و می خوام که در مورد این رنگ ها هر روز تمرکز کنم و چیز هایی که به ذهنم میاد رو بنویسم. هنوز درست نمی دونم درباره شون در چه قالبی بنویسم. حدس خودم اینه که بیشتر تجربه ای که به دست میارم از طریق خواب ها باشه و بعد از طریق تفسیر خواب ها بتونم حس این رنگ ها رو درک کنم. اما اول از همه باید راجب رنگ ها فکر کنم و حتی در صورت نیاز براشون اسم انتخاب کنم تا وقتی خوابی در مورد شون می بینم بتونم توصیف شون کنم.

من علاقه دارم که بیشتر از هر چیز یک توصیف روان شناسانه از رنگ ها ارائه بدم، چون ادبیات من هم بیشتر یک ادبیات روان شناسانه است تا مثلا فیلسوفانه یا شاعرانه.

حس می کنم باید به یک رنگ نگاه کنم و اینقدر هر روز این کار رو تمرین کنم تا نوشتن در مورد رنگ ها برام راحت تر بشه.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...