رمان بازگشت به لموریا 2| پست دویست و یکم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

یکی از ما درباره ی شایعاتی که شنیده بود گفت. مثل همین که می گفتن: حاکم این شهر متکبر و مغروره.

دختر دستشو جلوی صورتش گرفت و به شکل کودکانه ای خندید. می گفت: آره، این داستان ها رو شنیدم. برخی اینطور فکر می کنن.

راستش من نمی دونم چرا این خواب رو دیدم و آیا این فرد خوده فرشته کاسیل بود یا یکی از دوستانش یا صرفا یک تصویر انتزاعی و نمادین از این انرژی. فقط می دونم این تجربه به هیچ عنوان بد نبود.

امروز، من صرفا نامه ای برای این فرشته نوشتم و بدون هیچ فایل صوتی خاصی، مقداری مراقبه کردم. شمعی هم روشن کردم. حین مراقبه به حالت لوتوس نشستم. ارتعاشات بالا و انرژی مثبت رو به سرعت حس کردم. من این نامه رو با نیت هدیه برای پارسا فرستادم اما انگار این فرشته خواست به من هم کمک کنه. انرژی های کهنه و آزار دهنده ای که درون سیستم انرژیکیم مونده بود و قصد داشتم آخر وقت با مراقبه پاک شون کنم رو از بین برد. بعد از کمی مراقبه دراز کشیدم و خواب گرم و ملایمی به سراغم اومد. خیلی با آرامش خوابیدم. احساس کردم خستگی چندین سال از تنم رفت. حسش مثل این بود که ساعت ها در آرامش خوابیدم. وقتی بیدار شدم خیلی سرحال بودم، خیلی هم از دیدن سیستم انرژیکیم ذوق زده شدم. هیچ کجا از بدنم درد و کوفتگی حس نمی کردم. همه ی این ها در حالی بود که من در مجموع یک ساعت و نیم خوابیده بودم.

حین خواب می دیدم که مشغول نوشتن هستم و دارم جملاتی با این مضمون می نویسم: تعداد زیادی از افراد فکر می کنن که فرشته ها موجوداتی غیر قابل اعتماد از نژاد ها و سیارات سطح پایین هستن یا به کل درکی از ماهیت انرژی فرشتگان ندارن. تجربه ی شناخت فرشتگان رو میشه به راحتی به دست آورد. زمانی که نامه نگاری با فرشتگان رو شروع کردم نمی دونستم که باید چی بخوام و اصلا خجالت می کشیدم از این که از دیگران چیزی بخوام. فقط دوست داشتم زیبایی ببینم و احساس خوبی رو تجربه کنم.

من فکر می کنم اگر از فرشته ها زیبایی رو طلب کنیم، این زیبایی در عین حال، توصیف کننده ی انرژی مفید و آگاهی کاربردی و ارزشمنده. دوست دارم بیشتر با فرشتگان مکاتبه کنم و بخوام که اجازه بدن درک شون کنم و زیبایی افکار و انرژی شون رو ببینم. حس می کنم این بهترین چیزیه که می تونم ازشون بخوام.

به انرژی ای که امروز از طریق فرشته کاسیل دریافت کردم خیلی نیاز داشتم و نمی دونستم که این نیاز در چه حده.

من حین مراقبه بیشتر حس کردم نوری قرمز یا مرتبط با چاکرای ریشه دریافت کردم و الان هم می تونم ببینم که رنگ های رنگین کمانی هاله ام، از نظر رنگ سرخ به حالت تعادل و پاکی رسیده. فرشته ها با رنگ های مختلفی شناخته شدن و فکر می کنم بتونن در مورد رنگ شناسی، بسیار الهام بخش باشن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...