تعبیر خواب گم شدن | بررسی خوابی با موضوع گم شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

بررسی خوابی با موضوع گم شدن

سلام. بنده خواب ميبينم كه تنهادر كوچه ها رها شدم دوستان قديمى بهم توجه نميكنندواصلاطورى دراين خواب ها ناراحت وغمگين ميشم كه تاچندساعت بعدازبيدارى مدام توفكرمه لطفااگرميدونيدبگيد .ممنون .

سلام وقت شما بخیر باشه. دوره هایی از زندگی هست که ما آدم ها ممکنه بیش از حد درگیر کار، درس یا مسائل روزمره بشیم و کم کم نسبت به احساسات قلبی و روح بی توجه بشیم. به طور مثال فردی در دوره ی نوجوانی علاقه داشته که کاری مثل نقاشی کشیدن رو تجربه کنه اما درگیر درس شده و دیگه این آرزو رو از یاد برده یا براش بیگانه شده. روح ما این مسائل رو فراموش نمی کنه. کوچه هایی که درون خواب می بینید، می تونن نماد فضای فکری و قسمت های فراموش شده ی افکارتون باشن. دوستان قدیمی می تونن نماد همون احساسات و ایده های قدیمی باشن که حس می کنید دیگه بهشون امیدی نیست.

زندگی فرصت کسب تجربه است. وقتی که زمان زیادی بگذره این که چه مدرک تحصیلی یا رزومه ی شغلی ای داشته باشیم کم کم برای ما بی اهمیت میشه. اون زمان فقط به این فکر می کنیم که تجربه ی من از زندگی چی بوده؟ وقتم رو صرف چی کردم؟ و آیا همیشه از بین انتخاب های مختلف سراغ انتخابی رفتم که برام ارزشمند تر بوده یا نه، سراغ انتخاب هایی رفتم که دیگران انتظار داشتن و عرف جامعه بوده؟

این احساس ناراحتی ای که حین خواب و بعدش دارید در واقع همون احساس روح شماست که سعی داره خودش رو نشون بده و ازتون بخواد که از فرصت ها استفاده کنید و انتخاب هایی در پیش بگیرید که باعث بشه این حس بیگانگی از بین بره و بیشتر به درونیات خودتون توجه کنید. این درونیات می تونه شامل احساسات معنوی، شاعرانه یا هنری باشه یا کنجکاوی برای یادگیری و مطالعه ی چیز هایی که در گذشته بهشون علاقه داشتید اما فراموش شدن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...