تعبیر خواب حرف ای انگلیسی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب حرف ای

A

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب حرف ای به عنوان یک حرف از حروف الفبای انگلیسی می پردازیم. شما ممکن است در حالا و موقعیت های متفاوتی این حرف را درون خواب های خود مشاهده کنید. اما چیزی مانند حروف الفبا یک سمبل بسیار مجرد و کلی هستند و این موضوع می تواند درک و تفسیر چنین خواب هایی را برای ما دشوار یا غیر ممکن جلوه کند. رنگ ها، حروف، اعداد، اصوات و مواردی از این قبیل، سمبل های مادر و بسیار اولیه هستند. درک آن ها نیازمند محتوای بیشتری می باشد. این طور سمبل های مثل مواد اولیه در علم آشپزی هستند. به طور مثال نان نسبت به گندم، کاربرد کمتری دارد. شما به وسیله ی گندم می توانید کار های بیشتری انجام دهید تا یک قطعه نان.

نکته ی دیگری که لازم است بدانید این است که سمبل های مادر خود به تنهایی ماهیت مثبت یا منفی ندارند. شما می توانید از تمام سمبل هایی که درون خواب مشاهده می کنید چیز های ارزشمندی بیاموزید. علم نوعی قدرت است. این ما هستیم که می توانیم انتخاب کنیم که از مفاهیم یا قدرت های گوناگون برای چه نوع اهدافی استفاده کنیم.

شما می توانید به شیوه های گوناگونی به تفسیر سمبل حرف ای بپردازید. ذهن ما انسان ها دارای قابلیت های گوناگونی می باشد. شما می توانید حرف ای را در قلمرو های مختلفی از ذهن خود تجسم کنید. هدف از تجسم این است که نوعی احساس یا ارتعاش را از این عدد دریافت کنید. ممکن است ارتعاش را به صورت رنگ، بو یا یک سری تصاویر و سمبل های دیگر مشاهده کنید. ممکن است خاطره یا شخصی برای شما تداعی شود. از تمام این داده ها می توانید برای رسیدن به جواب پرسش خود استفاده کنید. جواب این پرسش که حرف ای به چه علت و مناسبتی در خواب من ظاهر شده است؟

حرف ای برای من تداعی کننده ی رنگ سفید و آبی روشن می باشد. همچنین شکل نوشتاری آن شبیه به یک قله ی مرتفع می باشد و احساس قدرت و پایداری را تداعی می کند. رنگ آبی روشن نیز نوعی احساس عارفانه یا خردمندانه را تداعی می کند. ترکیب این دو برای من تداعی کننده ی زمانی است که باید در مورد پیگیری خرد درونی خود مانند یک کوه، مقاوم و سخت باشم و به شهود خود اعتماد کنم.

و چنانچه در خواب با حرف ای رو به رو شوم تلاش می کنم این جنبه از شخصیت و افکار خود را پرورش داده و تقویت کنم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...