تعبیر خواب ترسیدن از سگ

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ترسیدن از سگ

سگ در خواب می تواند به احساسات انسان دوستانه ی شما اشاره داشته باشد. هر حیوان در خواب، سمبل غریزه ای خاص در انسان می باشد. غرایز، قدرت های درونی ما می باشند که در صورت از کنترل و تعادل خارج شدن می توانند به ضرر ما عمل کنند. شما از طریق نحوه ی ظهور سگ در خواب می توانید وضعیت این غریزه یا بعد روانی را در درون خود مورد بررسی قرار دهید. اگر در خواب با سگی رو به رو شوید که برای شما پیش از این دیدار، غریبه و ناآشنا بوده است و نسبت به رفتار و ماهیت سگ، در نگاه اول بی اطلاع باشید، این خواب می تواند به مساله ی جدیدی درباره ی انسانیت و انسان دوستی در زندگی بیداری اشاره داشته باشد که ممکن است با آن مواجه شده باشید یا هم اکنون ذهن شما را به خود مشغول ساخته است. به طور مثال قصد ایجاد دوستی یا رساندن اطلاعات مفید به فرد یا افرادی را داشته باشید.

اگر در خواب از مواجهه با سگ، احساس ترس را تجربه کنید، می تواند به ناراحتی و نارضایتی شما از مواجهه با این موقعیت جدید اشاره داشته باشد. ممکن است احساسات پارانوئیک را در حال تجربه کردن باشید. غریزه ی مربوط به سمبل سگ، معمولا هنگامی که از تعادل خارج میشد، چنین احساسات و افکاری را منجر می شود.

ممکن است در گذشته اعتماد شما در یک رابطه ی دوستانه خدشه دار شده باشد یا نسبت به انسان ها بیزار شده باشید. این خواب از شما می خواهد تا غرایز درونی خود را شناخته و اجازه ندهید که احساس ترس بر شما غلبه پیدا کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...