تعبیر خواب پرواز کردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پرواز کردن

پرواز کردن در خواب سمبلی رایج می باشد که می تواند در مکان و موقعیت های متفاوتی ظاهر شود. به طور عادی، ما انسان ها قادر به پرواز نیستیم و پرواز کردن بدون استفاده از اهرم های خارجی، یکی قدرت به حساب می آید. زمانی که قادر به پرواز شوید، می توانید نمای کاملی از آنچه که بر روی زمین در حال رخ دادن است مشاهده کنید، پس می توان گفت که پرواز در خواب، نماد انرژی و قدرت تسلط ذهنی شما بر اتفاقات و اموری باشد که در دنیای واقعی در حال رخ دادن می باشند.

چنانچه از این قدرت به خوبی استفاده کنید، به شما کمک می کند تا راه حل مناسبی را برای چالش های خود پیدا کنید. همچنین بهره گیری از این قدرت ذهنی به شما کمک می کند تا از خود در مقابل عوامل آسیب زا یا افرادی که می توانند امنیت روانی شما را به خطر اندازند محافظت کنید.

داشتن توانایی پرواز حامل پیام های دیگری نیز می باشد که با تمرکز در مکانیک پرواز می توانید به آن ها دست پیدا کنید. به طور مثال، داشتن توانایی پرواز می تواند به ما کمک کند تا مسافت های دور و پر پیچ و خم را طی کنیم و موانع عادی را سر راه خود مشاهده نکنیم. در واقع از بالای تمام موانعی که بر سر راه یک فرد فاقد توانایی پرواز به راحتی عبور کنیم. این خواب به نوعی توصیف کننده ی قدرت های بی نهایت ذهن بشر است که چنانچه از آن ها بهره ببریم، تبدیل به موجود تکامل یافته تری خواهیم شد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...