تعبیر خواب بیماری ویروسی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بیماری ویروسی

ممکن است در خواب، خود یا دیگران را دچار یک بیماری ویروسی مشاهده کنید و پس از بیداری این نگرانی برای شما ایجاد شود که مبادا شما یا دیگران دچار بیماری های ویروسی شوید.

در ابتدا باید بدانید که خواب ها عموما سمبلیک هستند و لزوما به معنای وقوع یک اتفاق حتمی در آینده نمی باشند و لازم است تا مفهوم سمبل های درون خواب خود را درک کنید. تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی دچار بیماری ویروسی شده است. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. پس لازم است توجه کنید فردی که در خواب شما دچار بیماری ویروسی می شود سمبل چیست.

ممکن است این فرد سمبل یک هدف، عقیده یا طرز فکر خاص باشد که برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است. آلوده شدن این فرد به بیماری ویروسی می تواند نماد غبار افتادن یا بی توجهی شما به هدف و دیدگاه ها یا مطالعاتی باشد که از گذشته در پیش گرفته اید. ممکن است اخیرا اعتماد خود را به این افکار یا اهداف از دست داده باشید یا مانند گذشته پیگیر این اهداف نباشید.

اگر در خواب مشاهده کنید که از آلوده شدن این فرد به بیماری ویروسی ناراحت و متاسف هستید، یعنی در حوزه ی ناخودآگاه از بابت این سهل انگاری، ناراحت و ناراضی هستید.

اگر در خواب مشاهده کنید که خودتان نیز دچار بیماری ویروسی شده اید می تواند نشانگر این موضوع باشد که وقوع یک حادثه ی ناراحت کننده برای شما (که به سبب غفلت یا سهل انگاری بوده است یا صرفا یک اتفاق بد) باعث شده است تا نسبت به برخی اهداف و ارزش های زندگی تان بی توجه شوید. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید ناراحتی های شخصی، تمام جنبه های زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. به طور مثال اجازه ندهید انرژی منفی حاصل از یک رابطه ی عاطفی دردناک، شما را از پیگیری شغل، تخصص یا مطالعات علمی تان باز دارد.

ناراحتی های عاطفی شما با مراقبت و درمان و گذراندن دوران نقاهت برطرف خواهد شد اما اگر تحت تاثیر رنج و فشار روانی، دست به تصمیماتی بزنید که به حوزه های دیگر آگاهی شما آسیب می رساند، این انرژی منفی مانند دومینو بر تمام آگاهی و جوانب شخصیتی شما تاثیر خواهد گذاشت.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...